Těhotenství Inaktivované vakcíny proti influenze, jako je např. Flucelvax Tetra, lze podávat v jakémkoliv stádiu těhotenství. O použití vakcín proti influenze v průběhu druhého nebo třetího trimestru je k dispozici více údajů o bezpečnosti v porovnání s prvním trimestrem, avšak celosvětové údaje o používání vakcín proti influenze nepoukazují na žádné nežádoucí účinky pro plod ani matku, které lze připsat na vrub vakcíny.
Ve Spojených státech amerických těhotenství, přičemž byly shromážděny údaje od 665 žen vakcinovaných přípravkem Flucelvax Tetra během 3 sezón chřipky na severní polokouli během prvního trimestru. Na základě výsledků těhotenství a předem stanovených parametrů týkajících se bezpečnosti u kojenců nebyly zaznamenány nežádoucí účinky na plod, novorozence ani na těhotenství, které by bylo možné připsat na vrub použití vakcíny v jakémkoliv stádiu těhotenství.
S přípravkem Flucelvax Tetra nebyly provedeny žádné studie reprodukční a vývojové toxikologie. Údaje o reprodukční a vývojové toxikologii buněčné trivalentní vakcíny proti chřipce nepredikují zvýšené riziko vývojových abnormalit.
Kojení Není známo, zda se přípravek Flucelvax Tetra vylučuje do lidského mateřského mléka. Neočekávají se žádné účinky na kojené novorozence/děti. Přípravek Flucelvax Tetra lze podávat během laktace.
Fertilita Nejsou k dispozici žádné údaje o fertilitě u lidí. Údaje získané u zvířat s buněčnou trivalentní vakcínou proti chřipce hodnocena.