Pojedinosti o lijekovima nisu dostupne na odabranom jeziku, prikazat će se izvorni tekst

Vicks symptomed forte citrón


Jeden sáček obsahuje:
paracetamolum 1000 mg
phenylephrini hydrochloridum 12,2 mg (odpovídajicí phenylephrinum 10 mg)
Pomocné látky se známým účinkem:
sacharóza 1936 mg,
aspartam 25 mg,
sodík 117,5 mg

Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.


Vicks symptomed forte citrón

Slični ili alternativni proizvodi
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
135 CZK
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
845 CZK

O projektu

Slobodno dostupan nekomercijalni projekt u svrhu laičke usporedbe droga na razini interakcija, nuspojava kao i cijena lijekova i njihovih alternativa

Više informacija

  • Email:
  • Ponude i ljekarne