Tờ rơi gói: Aspirin c forte - 800MG/480MG Effervescent tablet
Chung: acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptic
Hoạt chất: Nhóm ATC: N02BA51 - acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptic
Nội dung hoạt chất: 800MG/480MG
Bao bì: Strip
Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dávkování Pro perorální užití. Šumivou tabletu je před užitím nutné rozpustit ve sklenici vody. Šumivá tableta se nemá užívat na lačný žaludek, aby se omezilo podráždění žaludku. Doporučená...
hơnPodobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Přestaňte užívat přípravek ASPIRIN C Forte šumivé tablety a ihned informujte svého lékaře nebo jděte do nejbližší nemocnice, pokud zaznamenáte některý z následujících příznaků: otok obličeje, jazyka a hrtanu způsobující silné potíže s dýcháním, což jsou příznaky...
hơnNeužívejte přípravek ASPIRIN C Forte šumivé tablety: pokud jste alergický(á) na - kyselinu acetylsalicylovou, kyselinu askorbovou nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6) nebo - jiné nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID), což jsou léky, která se používají k léčbě bolesti, horečky nebo zánětu. pokud máte příliš mnoho žírných buněk (preexistující mastocytóza)....
hơn