Chi tiết về thuốc không có sẵn bằng ngôn ngữ được chọn, văn bản gốc được hiển thị

Acifein


ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNĚJŠÍM OBALU

krabička



1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU

ACIFEIN 250 mg/200 mg/50 mg tablety
acidum acetylsalicylicum/paracetamolum/coffeinum

2. OBSAH LÉČIVÉ LÁTKY/LÉČIVÝCH LÁTEK

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 250 mg, paracetamolum 200 mg, coffeinum
50 mg.

3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK



4. LÉKOVÁ FORMA A OBSAH BALENÍ

tableta
10 tablet
20 tablet


5. ZPŮSOB A CESTA/CESTY PODÁNÍ

Perorální podání
Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.

6. ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ, ŽE LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK MUSÍ BÝT UCHOVÁVÁN
MIMO DOHLED A DOSAH DĚTÍ

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

7. DALŠÍ ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ, POKUD JE POTŘEBNÉ

Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.
Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud máte problémy s požíváním alkoholu a/nebo
trpíte jaterním onemocněním a/nebo užíváte jakákoliv jiná léčiva obsahující paracetamol.

8. POUŽITELNOST

EXP

9. ZVLÁŠTNÍ PODMÍNKY PRO UCHOVÁVÁNÍ

Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn
před vlhkostí.


10. ZVLÁŠTNÍ OPATŘENÍ PRO LIKVIDACI NEPOUŽITÝCH LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ
NEBO ODPADU Z NICH, POKUD JE TO VHODNÉ

Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny.


11. NÁZEV A ADRESA DRŽITELE ROZHODNUTÍ O REGISTRACI

Držitel rozhodnutí o registraci:
Herbacos Recordati s.r.o., Štrossova 239, 530 03 Pardubice, Česká republika


12. REGISTRAČNÍ ČÍSLO/ČÍSLA

Č. reg.: 07/012/85-S/C

13. ČÍSLO ŠARŽE

Lot


14. KLASIFIKACE PRO VÝDEJ

Výdej léčivého přípravku možný bez lékařského předpisu


15. NÁVOD K POUŽITÍ


K léčbě mírné a středně silné bolesti, především bolesti hlavy, zad, zubů, a při bolestech kloubů a
svalů spojených s akutními virovými onemocněními chřipkového charakteru.

Nedoporučí-li lékař jinak, užívají se při bolesti obvykle 1-2 tablety několikrát denně, zpravidla do
dávky 3-6 tablet denně. Tablety se užívají při jídle nebo po něm a zapíjí se vodou nebo čajem.

16. INFORMACE V BRAILLOVĚ PÍSMU

acifein

17. JEDINEČNÝ IDENTIFIKÁTOR – 2D ČÁROVÝ KÓD

Neuplatňuje se.


18. JEDINEČNÝ IDENTIFIKÁTOR – DATA ČITELNÁ OKEM


Neuplatňuje se.


ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNITŘNÍM OBALU

Blistr – potisk folie


1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU

ACIFEIN
tablety

acidum acetylsalicylicum 250 mg/paracetamolum 200 mg/coffeinum 50 mg

2. NÁZEV DRŽITELE ROZHODNUTÍ O REGISTRACI

Herbacos Recordati s.r.o.


3. POUŽITELNOST

EXP

4. ČÍSLO ŠARŽE

Lot


5. JINÉ



Acifein

Các sản phẩm tương tự hoặc thay thế
 
Trong kho | Giao hàng từ 29 CZK
59 CZK
 
Trong kho | Giao hàng từ 79 CZK
69 CZK

Giới thiệu

Một dự án phi thương mại tự do có sẵn cho mục đích so sánh thuốc laic ở mức độ tương tác, tác dụng phụ cũng như giá thuốc và lựa chọn thay thế của họ

Ngôn ngữ

Czech English Slovak

Thêm thông tin