листівка, побічні ефекти, взаємодії, дозування


 
Загальний: codeine and paracetamol
Діюча речовина: Paracetamol
Альтернативи: Panadol ultra, Panadol ultra rapide, Talvosilen, Talvosilen forte, Ultracod
Група ATC: N02AJ06 - codeine and paracetamol
Вміст активної речовини: 325MG/28,73MG
Форми: Tablet
Balení: Blister
Obsah balení: |10|
Způsob podání: prodej na lékařský předpis

Co je Korylan a k čemu se užívá

Korylan je složený přípravek, který obsahuje dvě léčivé látky, kodein a paracetamol.

Kodein patří do skupiny léčiv nazývaných opioidní analgetika, což jsou léky zmírňující bolest.
V kombinaci s lékem proti bolesti a horečce, paracetamolem, se celkový účinek přípravku proti bolesti
zvyšuje.

Přípravek Korylan se používá u dospělých a dospívajících starších 12 let ke krátkodobému potlačení
středně silné bolesti (např. bolesti hlavy, zubů, pohybového ústrojí, bolestivé menstruace), kterou
nelze zmírnit jinými léky proti bolesti obsahujícími samotný paracetamol nebo ibuprofen. Dále se
přípravek používá k potlačení příznaků při nemocech z nachlazení, provázených suchým kašlem.

Вибір продуктів у нашій пропозиції від нашої аптеки
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
375 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
499 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
275 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
125 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
1 290 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
19 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
619 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
29 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
269 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
229 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
229 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
99 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
99 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
139 CZK
 
В наявності | Доставка від 79 CZK
275 CZK

Про проект

Безкоштовно доступний некоммерческий проект для порівняння ліків на рівні взаємодії, побічних ефектів, а також цін на ліки та їх альтернативи

Мови

Czech English Slovak

Більше інформації