PARAPYREX COMBI (500MG/65MG Tablet) -


 
รายละเอียดยาไม่พร้อมใช้งานในภาษาที่เลือกข้อความต้นฉบับจะปรากฏขึ้น

Parapyrex combi -


ทั่วไป: paracetamol, combinations excl. psycholeptics
สารที่ใช้งานอยู่: PARACETAMOL
ทางเลือก: Acifein, Ataralgin, Cetalgen, Coldrex, Coldrex horký nápoj citron, Coldrex horký nápoj citron s medem, Coldrex horký nápoj mentol, Coldrex junior citron, Coldrex maxgrip citron, Coldrex maxgrip lesní ovoce, Coldrex na vlhký kašel, Coldrex noční léčba, Combogesic, Dehorsan, Excedrinil, Grippostad, Humex cold, Lekador, Lekador forte, Migralgin, Migränerton, Nogrip, Panadol extra, Panadol extra novum, Panadol extra rapide, Panadol plus grip, Paracetamol/caffeine pharmaclan, Paracetamol/fenylefrin hydrochlorid sandoz, Paracetamol/guaifenesin/phenylephrine hcl wrafton, Paracetamol/ibuprofen vale, Paracetamol/ibuprofen zentiva, Paracetamol/kofein dr. müller pharma, Paracetamol/kofein dr.max, Paracetamol/kofein saneca, Paracetamol/kofein xantis, Paralen extra proti bolesti, Paralen grip chřipka a bolest, Paralen grip chřipka a kašel, Paralen grip horký nápoj citrón, Paralen grip horký nápoj echinacea a šípky, Paralen grip horký nápoj neo, Paralen grip horký nápoj pomeranč a zázvor, Paralen grip horký nápoj třešeň, Paralen plus, Paramax combi, Saridon, Sipalgen, Tangrip citrón, Tangrip citrón a med, Tangrip pomeranč, Tantogrip citrón, Tantogrip citrón a med, Tantogrip pomeranč, Theraflu, Theraflu forte, Theraflu forte horký nápoj, Theraflu forte s vitaminem c lesní ovoce, Thomapyrin, Valetol, Vicks symptomed classic citrón, Vicks symptomed forte citrón
กลุ่ม ATC: N02BE51 - paracetamol, combinations excl. psycholeptics
เนื้อหาสารที่ใช้งานอยู่: 500MG/65MG
รูปแบบ: Tablet
Balení: Blister
Obsah balení: 30
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Parapyrex combi

Jedna tableta obsahuje paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg. Pomocná látka se známým účinkem: sodík. Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. TabletaBílé až téměř bílé oválné tablety dlouhé...มากกว่า

Parapyrex combi

Dávkování Dospělí (včetně starších pacientů) a dospívající starší 15 let 1–2 tablety až 4krát denně dle potřeby s intervalem mezi jednotlivými dávkami alespoň 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná u pacientů s tělesnou hmotností 34-60 kg, dvě tablety u pacientů s tělesnou hmotností nad 60 kg Maximální jednotlivá dávka je 1 g paracetamolu (2 tablety), maximální denní dávka je 4 g paracetamolu...มากกว่า

Parapyrex combi

- hypersenzitivita na léčivé látky nebo na kteroukoli pomocnou látku uvedenou v bodě 6.- závažná porucha funkce jater - akutní hepatitida - závažná hemolytická...มากกว่า

Parapyrex combi

Parapyrex Combi je indikován k symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, neuralgie různého původu, menstruační bolest, revmatická bolest např. při osteoartritidě, bolest zad, bolest svalů nebo kloubů a bolest v krku při chřipce nebo akutním zánětu horních cest dýchacích. Parapyrex Combi má také antipyretické účinky....มากกว่า

Parapyrex combi

Paracetamol Rychlost absorpce paracetamolu může být zvýšena metoklopramidem nebo domperidonem a snížena kolestyraminem. Současné dlouhodobé užívání paracetamolu a kyseliny acetylsalicylové nebo jiných nesteroidních protizánětlivých léků může vést k poškození ledvin. Současné užívání léků, které zpomalují vyprazdňování žaludku, jako je propanthelinium, může vést k pomalejší absorpci...มากกว่า

Parapyrex combi

tableta až 3krát denně dle potřeby s intervalem mezi jednotlivými dávkami alespoň 6 hodin. Maximální jednotlivá dávka je 1 tableta. Maximální denní dávka jsou 3 tablety v průběhu 24 hodin. Tento léčivý přípravek není vhodný pro děti do 12 let. Porucha funkce ledvin U pacientů s poruchou funkce ledvin je nutná následující úprava dávkování: - při glomerulární filtraci 50–10 ml/min se užívá...มากกว่า

Parapyrex combi

Těhotenství Epidemiologické studie prováděné během těhotenství neprokázaly škodlivé účinky paracetamolu a kofeinu užívaného v doporučených dávkách. Kombinace paracetamolu s kofeinem není doporučena k užívání během těhotenství z důvodu zvýšení rizika spontánních potratů spojených s nadměrnou konzumací kofeinu. Parapyrex Combi se nedoporučuje užívat během těhotenství. Kojení...มากกว่า

Parapyrex combi

U pacientů s mírnou až středně závažnou poruchou funkce jater a u pacientů dlouhodobě užívajících vysoké dávky paracetamolu se doporučuje pravidelné sledování funkce jater. Nebezpečí předávkování je vyšší u pacientů s poškozením jater alkoholem. Paracetamol může být již v dávkách nad 6–8 g denně hepatotoxický. Podle zkušeností po uvedení paracetamolu na trh může k hepatotoxicitě...มากกว่า

Parapyrex combi

Parapyrex Combi nemá žádný nebo má zanedbatelný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat...มากกว่า

Parapyrex combi

Pokud je paracetamol užíván v doporučených dávkách, nežádoucí účinky jsou vzácné. Nežádoucí účinky jsou rozděleny v souladu s terminologií MedDRA podle frekvence výskytu za užití následujícího pravidla: vzácné (≥ 1/10 000 až < 1/1 000); není známo (z dostupných údajů nelze určit). Paracetamol Poruchy krve a lymfatického systémuVzácné: poruchy krevních destiček, poruchy kmenových...มากกว่า

Parapyrex combi

V případě předávkování je nezbytná okamžitá lékařská pomoc, a to i v případě, že nejsou přítomny žádné významné časné příznaky. Příznaky Předávkování již relativně nízkými dávkami paracetamolu (8–15 g v závislosti na tělesné hmotnosti pacienta) může mít za následek závažnou poruchu funkce jater a někdy akutní renální tubulární nekrózu. Příznaky předávkování...มากกว่า

Parapyrex combi

Farmakoterapeutická skupina: paracetamol, kombinace kromě psycholeptik ATC kód: N02BE Paracetamol Paracetamol je analgetikum a antipyretikum bez protizánětlivého účinku a s dobrou gastrointestinální snášenlivostí. Je vhodný pro dospělé i pro pediatrickou populaci. Mechanismus účinku je pravděpodobně podobný acetylsalicylové kyselině a spočívá v inhibici prostaglandinů v centrálním nervovém systému....มากกว่า

Parapyrex combi

ParacetamolParacetamol je rychle a téměř úplně absorbován z gastrointestinálního traktu. Koncentrace v plazmě dosáhla maxima po 0,5 hodiny po perorálním podání. Biologický poločas v plazmě po perorálním podání je 1–4 hodiny (průměr 2,3 hodiny). U závažné poruchy funkce jater je prodloužen až na 5 hodin. I když se u poruchy funkce ledvin poločas neprodlužuje, vylučování ledvinami je omezené...มากกว่า

Parapyrex combi

Toxicita paracetamolu byla studována u mnoha živočišných druhů. Preklinické studie u potkanů a myší ukázaly hodnoty LD50 3,7 g/kg, respektive 388 mg/kg po podání jednorázové perorální dávky. U těchto druhů se chronická toxicita, která mnohonásobně překračuje terapeutické dávky u člověka, projevuje jako degenerace a nekróza jater, ledvin nebo lymfatické tkáně a abnormality krevního obrazu....มากกว่า

Parapyrex combi

6.1 Seznam pomocných látek předbobtnalý kukuřičný škrob povidon K sodná sůl kroskarmelosy mikrokrystalická celulosa koloidní bezvodý oxid křemičitý magnesium-stearát 6.2 Inkompatibility Neuplatňuje se. 6.3 Doba použitelnosti let 6.4 Zvláštní opatření pro uchovávání Tento léčivý přípravek nevyžaduje žádné zvláštní podmínky uchovávání. 6.5 Druh obalu a obsah balení PVC/PVDC/Al...มากกว่า

Parapyrex combi

ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNĚJŠÍM OBALU KRABIČKA 1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU Parapyrex Combi 500 mg/65 mg tabletyparacetamolum/coffeinum 2. OBSAH LÉČIVÉ LÁTKY/LÉČIVÝCH LÁTEK Jedna tableta obsahuje paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg. 3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK 4. LÉKOVÁ FORMA A OBSAH BALENÍ Tableta 10 tablet 12 tablet 20 tablet 24 tablet30 tablet 5. ZPŮSOB A CESTA/CESTY PODÁNÍ Před použitím...มากกว่า

Parapyrex combi

...มากกว่า

Parapyrex combi

Parapyrex combi

การเลือกผลิตภัณฑ์ในข้อเสนอของเราจากร้านขายยาของเรา
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
1 790 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
199 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
609 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
135 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
609 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
499 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
435 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
15 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
309 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
155 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
39 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
99 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
145 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
85 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
69 CZK
 
มีสินค้า | การจัดส่งจาก 79 CZK
839 CZK

เกี่ยวกับโครงการ

โครงการที่ไม่ใช่เชิงพาณิชย์ที่มีอยู่โดยอิสระเพื่อจุดประสงค์ในการเปรียบเทียบยาเสพติดในระดับปฏิสัมพันธ์ผลข้างเคียงตลอดจนราคายาและทางเลือกของพวกเขา

ภาษา

Czech English Slovak

ข้อมูลเพิ่มเติม