ASPIRIN (500MG Coated tablet) -


 
Droginformation finns inte i det valda språket, den ursprungliga texten visas

Aspirin -


Generisk: acetylsalicylic acid
Aktiv substans: KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ
alternativ: Acygal, Acylpyrin, Acylpyrin effervescens, Algirin, Anopyrin, Aspirin forte, Carsaxa, Godasal 500, Kyselina acetylsalicylová saneca
ATC-gruppen: N02BA01 - acetylsalicylic acid
Aktivt ämnesinnehåll: 500MG
formulär: Tablet, Coated tablet
Balení: Blister
Obsah balení: 20
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz bod 6. Obalená tableta Bílé až téměř bílé, kulaté, bikonvexní obalené tablety o průměru 12 mm, na jedné straně vyraženo ”BA 500” a na druhé straně kříž společnosti...Mer

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...Mer

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...Mer

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...Mer

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...Mer

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...Mer

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...Mer

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...Mer

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...Mer

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...Mer

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...Mer

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...Mer

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...Mer

Aspirin

Předklinický profil bezpečnosti kyseliny acetylsalicylové je dobře zdokumentován. Ve studiích na zvířatech způsobovaly salicyláty ve vysokých dávkách poškození ledvin, ale nepoškozovaly žádné jiné orgány. Obsáhle byla studována in vitro a in vivo mutagenicita kyseliny acetylsalicylové, přičemž nebyl zjištěn žádný relevantní důkaz mutagenního potenciálu. Totéž platí pro studie karcinogenity....Mer

Aspirin

6.1. Seznam pomocných látek Jádro tablety: koloidní bezvodý oxid křemičitý uhličitan sodný Obalová vrstva: karnaubský vosk hypromelosa zinkum-stearát 6.2. Inkompatibility Neuplatňuje se 6.3. Doba použitelnosti 11 roky. 6.4. Zvláštní opatření pro uchovávání Uchovávejte při teplotě do 30 °C. 6.5. Druh obalu a obsah balení Stripy (fólie papír – PE – Al – kopolymer)...Mer

Aspirin

ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNĚJŠÍM OBALU 1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU Aspirin 500 mg obalené tablety acidum acetylsalicylicum 2. OBSAH LÉČIVÉ LÁTKY/LÉČIVÝCH LÁTEK Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. 3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK Obsahuje sodík. 4. LÉKOVÁ FORMA A OBSAH BALENÍ obalené tablety obalených tablet 12 obalených tablet 20 obalených tablet 24 obalených tablet...Mer

Aspirin

...Mer

Aspirin

Aspirin

Liknande eller alternativa produkter
 
I lager | Frakt från 29 CZK
75 CZK
 
I lager | Frakt från 79 CZK
79 CZK
 
I lager | Frakt från 29 CZK
109 CZK
 
I lager | Frakt från 79 CZK
109 CZK
 
I lager | Frakt från 29 CZK
135 CZK
 
I lager | Frakt från 79 CZK
135 CZK
 
I lager | Frakt från 29 CZK
170 CZK
 
I lager | Frakt från 79 CZK
179 CZK
 
I lager | Frakt från 79 CZK
255 CZK
 
I lager | Frakt från 29 CZK
259 CZK
 
I lager | Frakt från 29 CZK
269 CZK
 
I lager | Frakt från 79 CZK
285 CZK
 
I lager | Frakt från 29 CZK
345 CZK
 
I lager | Frakt från 79 CZK
349 CZK

Om projektet

Ett fritt tillgängligt icke-kommersiellt projekt för att jämföra läkemedelsjämförelser på nivåer av interaktioner, biverkningar samt läkemedelspriser och deras alternativ

Mer information