ACYLPYRIN (500MG Tablet) -


 
Droginformation finns inte i det valda språket, den ursprungliga texten visas

Acylpyrin -


Generisk: acetylsalicylic acid
Aktiv substans: Kyselina acetylsalicylová
alternativ: Acygal, Acylpyrin effervescens, Algirin, Anopyrin, Aspirin, Aspirin forte, Carsaxa, Godasal 500, Kyselina acetylsalicylová saneca
ATC-gruppen: N02BA01 - acetylsalicylic acid
Aktivt ämnesinnehåll: 500MG
formulär: Effervescent tablet, Tablet
Balení: Blister
Obsah balení: |10|
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. tablety Popis: bíle až slabě našedlé tablety s půlicí rýhou na jedné straně, na druhé straně vyražen název ACYLPYRIN Tabletu lze rozdělit na stejné...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mer

Acylpyrin

6.1. Seznam pomocných látek bramborový škrob mastek 6.2. Inkompatibility Neuplatňuje se. 6.3. Doba použitelnosti Doba použitelnosti přípravku je 3 roky. 6.4. Zvláštní opatření pro uchovávání Uchovávejte při teplotě do 25 °C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí. 6.5. Druh obalu a obsah balení Blistr (bezbarvá průhledná PVC fólie, hliníková fólie s potiskem), krabička....Mer

Acylpyrin

Acylpyrin 500 mg tablety acidum acetylsalicylicum Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Tablety 10 tablet, 100 tablet (10x 10 tablet) Perorální podáníPřed použitím si přečtěte příbalovou informaci. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. EXP Uchovávejte při teplotě do 25 ̊C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí. Nepoužitelné...Mer

Acylpyrin

...Mer

Acylpyrin

Acylpyrin

Liknande eller alternativa produkter
 
I lager | Frakt från 79 CZK
49 CZK
 
I lager | Frakt från 29 CZK
62 CZK
 
I lager | Frakt från 29 CZK
109 CZK
 
I lager | Frakt från 29 CZK
116 CZK
 
I lager | Frakt från 79 CZK
119 CZK

Om projektet

Ett fritt tillgängligt icke-kommersiellt projekt för att jämföra läkemedelsjämförelser på nivåer av interaktioner, biverkningar samt läkemedelspriser och deras alternativ

Mer information