листочка, побочные эффекты, взаимодействия, дозирование


 
общий: codeine and paracetamol
Активное вещество: Paracetamol
альтернативы: Panadol ultra, Panadol ultra rapide, Talvosilen, Talvosilen forte, Ultracod
Группа ATC: N02AJ06 - codeine and paracetamol
Содержание активного вещества: 325MG/28,73MG
формы: Tablet
Balení: Blister
Obsah balení: |10|
Způsob podání: prodej na lékařský předpis

Co je Korylan a k čemu se užívá

Korylan je složený přípravek, který obsahuje dvě léčivé látky, kodein a paracetamol.

Kodein patří do skupiny léčiv nazývaných opioidní analgetika, což jsou léky zmírňující bolest.
V kombinaci s lékem proti bolesti a horečce, paracetamolem, se celkový účinek přípravku proti bolesti
zvyšuje.

Přípravek Korylan se používá u dospělých a dospívajících starších 12 let ke krátkodobému potlačení
středně silné bolesti (např. bolesti hlavy, zubů, pohybového ústrojí, bolestivé menstruace), kterou
nelze zmírnit jinými léky proti bolesti obsahujícími samotný paracetamol nebo ibuprofen. Dále se
přípravek používá k potlačení příznaků při nemocech z nachlazení, provázených suchým kašlem.

Выбор продуктов в нашем предложении из нашей аптеки
 
 
В наличии | Доставка из 79 CZK
499 CZK
 
В наличии | Доставка из 79 CZK
275 CZK
 
В наличии | Доставка из 79 CZK
125 CZK
 
В наличии | Доставка из 79 CZK
1 290 CZK
 
В наличии | Доставка из 79 CZK
619 CZK
 
 
В наличии | Доставка из 79 CZK
269 CZK
 
В наличии | Доставка из 79 CZK
229 CZK
 
В наличии | Доставка из 79 CZK
229 CZK
 
В наличии | Доставка из 79 CZK
99 CZK
 
В наличии | Доставка из 79 CZK
99 CZK
 
В наличии | Доставка из 79 CZK
139 CZK
 
В наличии | Доставка из 79 CZK
275 CZK

О проекте

Свободно доступный некоммерческий проект для целей сопоставления лекарственных препаратов на уровне взаимодействия, побочных эффектов, а также цен на лекарства и их альтернатив

Языки

Czech English Slovak

Больше информации