общий: fexofenadine Активное вещество: fexofenadini hydrochloridum альтернативы:Ewofex, Fexigra, Fexigra tablety Группа ATC: R06AX26 - fexofenadine Содержание активного вещества: 120MG формы: Film-coated tablet Balení: Blister Obsah balení: 2 VZOREK II Způsob podání: prodej na lékařský předpis
Co je Allegra a k čemu se užívá
Přípravek Allegra obsahuje léčivou látku fexofenadin-hydrochlorid, což je antihistaminikum Přípravek Allegra se používá u dospělých a dospívajících ve věku 12 let a starších ke zmírnění příznaků sezónní alergické rýmy, jako jsou kýchání, svědění, výtok z nosu nebo ucpaný nos a svědící, zarudlé a slzící oči.
Свободно доступный некоммерческий проект для целей сопоставления лекарственных препаратов на уровне взаимодействия, побочных эффектов, а также цен на лекарства и их альтернатив