Detaliile despre medicamente nu sunt disponibile în limba selectată, iar textul original este afișat

Ataralgin


Jedna tableta obsahuje paracetamolum 325 mg, guaifenesinum 130 mg, coffeinum 70 mg.

Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.

Ataralgin

Produse similare sau alternative
 
In stoc | Transportul de la 29 CZK
99 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
109 CZK

Despre proiect

Un proiect necomercial disponibil în mod liber în scopul comparării medicamentelor laice la nivelul interacțiunilor, al efectelor secundare, precum și al prețurilor la medicamente și al alternativelor acestora

Limbile

Czech English Slovak

Mai multe informatii