PARACETAMOL/CAFFEINE PHARMACLAN (500MG/65MG Film-coated tablet) -


 
Detaliile despre medicamente nu sunt disponibile în limba selectată, iar textul original este afișat

Paracetamol/caffeine pharmaclan -


Generic: paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Substanta activa: Paracetamol
alternative: Acifein, Ataralgin, Cetalgen, Coldrex, Coldrex horký nápoj citron, Coldrex horký nápoj citron s medem, Coldrex horký nápoj mentol, Coldrex junior citron, Coldrex maxgrip citron, Coldrex maxgrip lesní ovoce, Coldrex na vlhký kašel, Coldrex noční léčba, Combogesic, Dehorsan, Excedrinil, Grippostad, Humex cold, Lekador, Lekador forte, Migralgin, Migränerton, Nogrip, Panadol extra, Panadol extra novum, Panadol extra rapide, Panadol plus grip, Paracetamol/fenylefrin hydrochlorid sandoz, Paracetamol/guaifenesin/phenylephrine hcl wrafton, Paracetamol/ibuprofen vale, Paracetamol/ibuprofen zentiva, Paracetamol/kofein dr. müller pharma, Paracetamol/kofein dr.max, Paracetamol/kofein saneca, Paracetamol/kofein xantis, Paralen extra proti bolesti, Paralen grip chřipka a bolest, Paralen grip chřipka a kašel, Paralen grip horký nápoj citrón, Paralen grip horký nápoj echinacea a šípky, Paralen grip horký nápoj neo, Paralen grip horký nápoj pomeranč a zázvor, Paralen grip horký nápoj třešeň, Paralen plus, Paramax combi, Parapyrex combi, Saridon, Sipalgen, Tangrip citrón, Tangrip citrón a med, Tangrip pomeranč, Tantogrip citrón, Tantogrip citrón a med, Tantogrip pomeranč, Theraflu, Theraflu forte, Theraflu forte horký nápoj, Theraflu forte s vitaminem c lesní ovoce, Thomapyrin, Valetol, Vicks symptomed classic citrón, Vicks symptomed forte citrón
Grupul ATC: N02BE51 - paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Conținutul de substanță activă: 500MG/65MG
Formulare: Film-coated tablet
Balení: Blister
Obsah balení: |10|
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Paracetamol/caffeine pharmaclan

Jedna potahovaná tableta obsahuje 500 mg paracetamolu a 65 mg kofeinu. Úplný seznam pomocných látek, viz bod 6.1. Potahovaná tableta. Bílé až téměř bílé, oválné potahované tablety, na jedné straně vyraženo „G55“ a na druhé straně hladké. Přibližné rozměry tablety jsou 18,10 mm x 8,30...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Dávkování Pacient má užívat nejnižší účinnou dávku po nejkratší dobu nutnou ke zlepšení příznaků onemocnění. Doporučené dávkování se nemá překračovat. Dávkování paracetamolu je závislé na tělesné hmotnosti a věku, obvyklé dávkování je 10 až 15 mg/kg tělesné hmotnosti v jednotlivé dávce, maximální celková denní dávka je 60 mg/kg tělesné hmotnosti. Dospělí (včetně...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

• Hypersenzitivita na léčivé látky nebo na kteroukoli pomocnou látku uvedenou v bodě 6.1. • Těžká porucha funkce jater. • Akutní hepatitida....Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Krátkodobá symptomatická léčba mírné až středně silné bolesti a/nebo horečky. Paracetamol/Caffeine Pharmaclan je indikován u dospělých a dospívajících ve věku od 12 let (≥ 40 kg tělesné hmotnosti)....Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Paracetamol Rychlost absorpce paracetamolu a nástupu účinků může být zvýšena metoklopramidem nebo domperidonem nebo přípravky, které vedou k vyprazdňování žaludku. Rychlost absorpce může být snížena cholestyraminem nebo přípravky, které zpomalují vyprazdňování žaludku. Současné dlouhodobé užívání přípravku Paracetamol/Caffeine Pharmaclan a kyseliny acetylsalicylové (ASA) nebo dalších...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Paracetamol Rychlost absorpce paracetamolu a nástupu účinků může být zvýšena metoklopramidem nebo domperidonem nebo přípravky, které vedou k vyprazdňování žaludku. Rychlost absorpce může být snížena cholestyraminem nebo přípravky, které zpomalují vyprazdňování žaludku. Současné dlouhodobé užívání přípravku Paracetamol/Caffeine Pharmaclan a kyseliny acetylsalicylové (ASA) nebo dalších...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Těhotenství Velká množství dat získaná u těhotných žen nenaznačují ani malformační ani feto/neonatální toxicitu paracetamolu. Výsledky epidemiologických studií neurologického vývoje u dětí, které byly in utero vystaveny paracetamolu, nejsou průkazné. Kombinace paracetamolu s kofeinem se v průběhu těhotenství nedoporučuje pro možné zvýšení rizika nízké porodní váhy a spontánního...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Dlouhodobé nebo časté užívání se nedoporučuje. Obecně platí, že léky obsahující paracetamol se mají užívat pouze několik dní a ne ve zvýšených dávkách bez porady s lékařem nebo stomatologem. Pacienty je třeba upozornit, aby neužívali současně s přípravkem Paracetamol/Caffeine Pharmaclan žádné jiné přípravky obsahující paracetamol, jako jsou léky proti chřipce nebo nachlazení. Současné...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Paracetamol/Caffeine Pharmaclan nemá žádný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje....Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Anamnestická data z klinických studií týkající se nežádoucích účinků nejsou dostatečná. Proto jsou data o nežádoucích účincích, která jsou považována za přiřaditelná, čerpána z rozsáhlých post-marketingových zkušeností při podávání terapeutických dávek. Nežádoucí účinky jsou uvedeny níže v tabulce a seřazeny podle tříd orgánových systémů a frekvence výskytu MedDRA. ...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Paracetamol Předávkování paracetamolem může mít za následek závažné poškození jater končící transplantací jater až úmrtím. Předávkování může někdy vyvolat akutní renální tubulární nekrózu. Spolu s poruchou funkce jater nebo jaterní toxicitou byla pozorovaná akutní pankreatitida. Do 24 hodin se může objevit nauzea, zvracení, letargie a pocení. Bolest břicha může být prvním příznakem...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Farmakoterapeutická skupina: analgetika, jiná analgetika a antipyretika ATC skupina: N02BE51 Paracetamol Paracetamol je analgetikum a antipyretikum bez protizánětlivého účinku. Mechanismus účinku je pravděpodobně závislý na inhibici syntézy prostaglandinů v centrálním nervovém systému. Kofein Kofein zvyšuje analgetický účinek paracetamolu tím, že působí stimulačně na centrální nervový...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Paracetamol AbsorpceParacetamol je rychle a téměř úplně vstřebáván z gastrointestinálního traktu. DistribuceParacetamol je relativně rovnoměrně distribuován ve většině tělních tekutin. Vazba na plasmatické bílkoviny je minimální při terapeutických koncentracích. Plasmatická koncentrace dosahuje vrcholu po až 60 minutách po perorálním podání. Biotransformace a eliminace Paracetamol je...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Předklinické údaje týkající se bezpečnosti neodhalily žádný důkaz teratogenity, mutagenity nebo kancerogenity po podání obou léčivých látek. Konvenční studie, které k vyhodnocení toxicity pro reprodukci a vývoj používají v současnosti uznávané normy, nejsou k dispozici....Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

6.1 Seznam pomocných látek Jádro tablety mikrokrystalická celulóza, předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon K 30, sodná sůl kroskaramelózy, kyselina stearová, magnesium-stearát Potahová vrstva hypromelóza, makrogol 6.2 Inkompatibility Neuplatňuje se. 6.3 Doba použitelnosti roky 6.4 Zvláštní opatření pro uchovávání Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Tento léčivý...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Paracetamol/Caffeine Pharmaclan 500 mg/65 mg potahované tablety paracetamol/kofein Jedna tableta obsahuje 500 mg paracetamolu a 65 mg kofeinu. Potahované tablety 10 potahovaných tablet20 potahovaných tablet Perorální podání. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uživání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

...Mai Mult

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Paracetamol/caffeine pharmaclan

Selecția produselor din oferta noastră din farmacia noastră
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
609 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
609 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
135 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
499 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
435 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
15 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
309 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
155 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
99 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
39 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
145 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
85 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
305 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
305 CZK

Despre proiect

Un proiect necomercial disponibil în mod liber în scopul comparării medicamentelor laice la nivelul interacțiunilor, al efectelor secundare, precum și al prețurilor la medicamente și al alternativelor acestora

Limbile

Czech English Slovak

Mai multe informatii