ACYLPYRIN (500MG Effervescent tablet) -


 
Detaliile despre medicamente nu sunt disponibile în limba selectată, iar textul original este afișat

Acylpyrin -


Generic: acetylsalicylic acid
Substanta activa: KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ
alternative: Acygal, Acylpyrin effervescens, Algirin, Anopyrin, Aspirin, Aspirin forte, Carsaxa, Godasal 500, Kyselina acetylsalicylová saneca
Grupul ATC: N02BA01 - acetylsalicylic acid
Conținutul de substanță activă: 500MG
Formulare: Effervescent tablet, Tablet
Balení: Tablet container
Obsah balení: 20
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. šumivá tableta Popis: kulaté, hladké, bílé tablety....Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Mai Mult

Acylpyrin

7/7 6.1. Seznam pomocných látek Bezvodá kyselina citronová Hydrogenuhličitan sodnýMonohydrát glukonanu vápenatého Uhličitan vápenatýDihydrát sodné soli sacharinuCitronové aroma (obsahuje: přírodně identické látky, sacharosu, maltodextrin, modifikovaný škrob) 6.2. Inkompatibility Neuplatňuje se. 6.3. Doba použitelnosti Doba použitelnosti přípravku je 2 roky. 6.4. Zvláštní opatření pro uchovávání...Mai Mult

Acylpyrin

ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNĚJŠÍM OBALU Krabička 1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety acidum acetylsalicylicum 2. OBSAH LÉČIVÉ LÁTKY/LÉČIVÝCH LÁTEK Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. 3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK Pomocné látky: hydrouhličitan sodný, dihydrát sodné soli sacharinu, sacharosa 4. LÉKOVÁ FORMA A OBSAH BALENÍ 10 (15, 20) šumivých...Mai Mult

Acylpyrin

...Mai Mult

Acylpyrin

Acylpyrin

Produse similare sau alternative
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
49 CZK
 
In stoc | Transportul de la 29 CZK
62 CZK
 
In stoc | Transportul de la 29 CZK
109 CZK
 
In stoc | Transportul de la 29 CZK
116 CZK
 
In stoc | Transportul de la 79 CZK
119 CZK

Despre proiect

Un proiect necomercial disponibil în mod liber în scopul comparării medicamentelor laice la nivelul interacțiunilor, al efectelor secundare, precum și al prețurilor la medicamente și al alternativelor acestora

Limbile

Czech English Slovak

Mai multe informatii