Genérico: fexofenadine Substância ativa: fexofenadini hydrochloridum Alternativas:Ewofex, Fexigra, Fexigra tablety Grupo ATC: R06AX26 - fexofenadine Teor de substância ativa: 120MG Formulários: Film-coated tablet Balení: Blister Obsah balení: 2 VZOREK II Způsob podání: prodej na lékařský předpis
Co je Allegra a k čemu se užívá
Přípravek Allegra obsahuje léčivou látku fexofenadin-hydrochlorid, což je antihistaminikum Přípravek Allegra se používá u dospělých a dospívajících ve věku 12 let a starších ke zmírnění příznaků sezónní alergické rýmy, jako jsou kýchání, svědění, výtok z nosu nebo ucpaný nos a svědící, zarudlé a slzící oči.
Um projeto não comercial disponível gratuitamente para fins de comparação de medicamentos laicos no nível de interações, efeitos colaterais, bem como preços de medicamentos e suas alternativas