Informacje o lekach nie są dostępne w wybranym języku, wyświetlany jest tekst oryginalny

Vicks symptomed forte citrón


Jeden sáček obsahuje:
paracetamolum 1000 mg
phenylephrini hydrochloridum 12,2 mg (odpovídajicí phenylephrinum 10 mg)
Pomocné látky se známým účinkem:
sacharóza 1936 mg,
aspartam 25 mg,
sodík 117,5 mg

Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.


Vicks symptomed forte citrón

Podobne lub alternatywne produkty
 
 
Na stanie | Wysyłka z 79 CZK
845 CZK

O projekcie

Wolno dostępny projekt niekomercyjny do celów porównań leków świeckich na poziomie interakcji, skutków ubocznych, a także cen leków i ich alternatyw

Języki

Czech English Slovak

Więcej informacji

  • Email:
  • Oferty i apteki