Informacje o lekach nie są dostępne w wybranym języku, wyświetlany jest tekst oryginalny

Paracetamol/ibuprofen zentiva


- hypersenzitivita na léčivou látku nebo kteroukoli pomocnou látku uvedenou v bodě 6.1.
- při současném použití s jinými přípravky obsahujícími paracetamol (viz bod 4.5).
- u pacientů s hypersenzitivními reakcemi v anamnéze (např. bronchospasmus, angioedém, astma,
rýma nebo kopřivka) spojené s užitím kyseliny acetylsalicylové nebo jiných nesteroidních
protizánětlivých léčiv (NSAID).
- u pacientů s aktivním nebo anamnesticky rekurentním peptickým vředem/hemoragií (dvě nebo
více epizod prokázané ulcerace nebo krvácení).
- anamnesticky gastrointestinální krvácení nebo perforace ve vztahu k předchozí léčbě
nesteroidními antirevmatiky (viz bod 4.4).
- u pacientů s poruchami srážlivosti krve.
- u pacientů se závažným selháním jater, závažným selháním ledvin nebo závažným srdečním
selháním (třída IV dle NYHA) (viz bod 4.4).
- při současném použití s jinými přípravky obsahujícími NSAID, včetně selektivních inhibitorů
cyklooxygenázy-2 (COX-2) a dávek kyseliny acetylsalicylové nad 75 mg denně (viz bod 4.5).
- během třetího trimestru těhotenství (viz bod 4.6).

Paracetamol/ibuprofen zentiva

Wybór produktów w naszej ofercie z naszej apteki
 
 
Na stanie | Wysyłka z 79 CZK
499 CZK
 
Na stanie | Wysyłka z 79 CZK
435 CZK
 
 
Na stanie | Wysyłka z 79 CZK
309 CZK
 
Na stanie | Wysyłka z 79 CZK
155 CZK
 
Na stanie | Wysyłka z 79 CZK
99 CZK
 
Na stanie | Wysyłka z 79 CZK
39 CZK
 
Na stanie | Wysyłka z 79 CZK
145 CZK
 
Na stanie | Wysyłka z 79 CZK
85 CZK
 
Na stanie | Wysyłka z 79 CZK
305 CZK

O projekcie

Wolno dostępny projekt niekomercyjny do celów porównań leków świeckich na poziomie interakcji, skutków ubocznych, a także cen leków i ich alternatyw

Języki

Czech English Slovak

Więcej informacji

  • Email:
  • Oferty i apteki