Sīkāka informācija par zālēm nav pieejama izvēlētajā valodā, tiek parādīts oriģinālais teksts

Paramegal


Jedna tableta obsahuje paracetamolum 500 mg.
Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.


Paramegal

Līdzīgi vai alternatīvi produkti
 
Noliktavā | Piegāde no plkst 29 CZK
38 CZK
 
Noliktavā | Piegāde no plkst 29 CZK
80 CZK

Par projektu

Brīvi pieejams nekomerciāls projekts zāļu laicīgu salīdzinājumu veikšanai mijiedarbības, blakusparādību, kā arī zāļu cenu un to alternatīvu līmenī

Valodas

Czech English Slovak

Vairāk informācijas