PANADOL EXTRA RAPIDE tbl eff 전단


 
선택한 언어로 의약품 세부 정보를 사용할 수 없으며 원본 텍스트가 표시됩니다

패키지 전단지: Panadol extra rapide - 500MG/65MG Effervescent tablet


일반적인: paracetamol, combinations excl. psycholeptics
활성 물질:
ATC 그룹: N02BE51 - paracetamol, combinations excl. psycholeptics
활성 물질 함량: 500MG/65MG
포장: Strip

Panadol extra rapide 복용량

b> Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. K vnitřnímu užití. Tabletu přípravku Panadol Extra Rapide je třeba před užitím nejprve nechat rozpustit ve sklenici vody. Nepřekračujte doporučené dávkování. Časový odstup...

Panadol extra rapide 부작용

Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Přestaňte přípravek užívat a informujte ihned svého lékaře jestliže: ▪ se u Vás objeví alergické reakce, jako např. kožní vyrážka nebo svědění, někdy doprovázená obtížemi s dýcháním nebo s otokem rtů, jazyka, hrdla nebo tváře; ▪ se...

Panadol extra rapide 상호 작용

Neužívejte Panadol Extra Rapide: ▪ jestliže jste alergický(á) na paracetamol, kofein nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6); ▪ při těžké poruše funkce jater a akutním zánětu jater. Upozornění a opatření Přípravek Panadol Extra Rapide obsahuje paracetamol, neužívejte jej současně s jinými léky obsahujícími paracetamol. Užívání...

리플릿 전체보기

프로젝트에 대하여

상호 작용 수준, 부작용 및 약물 가격 및 대안의 수준에서 laic 약물 비교를 목적으로 무료로 제공되는 비상업적 프로젝트

더 많은 정보

  • Email:
  • 거래 및 약국