ASPIRIN (500MG Coated tablet) -


 
선택한 언어로 의약품 세부 정보를 사용할 수 없으며 원본 텍스트가 표시됩니다

Aspirin -


일반적인: acetylsalicylic acid
활성 물질: KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ
대안: Acygal, Acylpyrin, Acylpyrin effervescens, Algirin, Anopyrin, Aspirin forte, Carsaxa, Godasal 500, Kyselina acetylsalicylová saneca
ATC 그룹: N02BA01 - acetylsalicylic acid
활성 물질 함량: 500MG
양식: Tablet, Coated tablet
Balení: Blister
Obsah balení: 20
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz bod 6. Obalená tableta Bílé až téměř bílé, kulaté, bikonvexní obalené tablety o průměru 12 mm, na jedné straně vyraženo ”BA 500” a na druhé straně kříž společnosti...

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...

Aspirin

Předklinický profil bezpečnosti kyseliny acetylsalicylové je dobře zdokumentován. Ve studiích na zvířatech způsobovaly salicyláty ve vysokých dávkách poškození ledvin, ale nepoškozovaly žádné jiné orgány. Obsáhle byla studována in vitro a in vivo mutagenicita kyseliny acetylsalicylové, přičemž nebyl zjištěn žádný relevantní důkaz mutagenního potenciálu. Totéž platí pro studie karcinogenity....

Aspirin

6.1. Seznam pomocných látek Jádro tablety: koloidní bezvodý oxid křemičitý uhličitan sodný Obalová vrstva: karnaubský vosk hypromelosa zinkum-stearát 6.2. Inkompatibility Neuplatňuje se 6.3. Doba použitelnosti 11 roky. 6.4. Zvláštní opatření pro uchovávání Uchovávejte při teplotě do 30 °C. 6.5. Druh obalu a obsah balení Stripy (fólie papír – PE – Al – kopolymer)...

Aspirin

ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNĚJŠÍM OBALU 1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU Aspirin 500 mg obalené tablety acidum acetylsalicylicum 2. OBSAH LÉČIVÉ LÁTKY/LÉČIVÝCH LÁTEK Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. 3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK Obsahuje sodík. 4. LÉKOVÁ FORMA A OBSAH BALENÍ obalené tablety obalených tablet 12 obalených tablet 20 obalených tablet 24 obalených tablet...

Aspirin

...

Aspirin

Aspirin

유사하거나 대체 제품
 
 
재고 | 배송지 79 CZK
79 CZK
 
 
 
재고 | 배송지 79 CZK
135 CZK
 
재고 | 배송지 29 CZK
170 CZK
 
재고 | 배송지 79 CZK
179 CZK
 
재고 | 배송지 79 CZK
255 CZK
 
 
 
재고 | 배송지 79 CZK
349 CZK

프로젝트에 대하여

상호 작용 수준, 부작용 및 약물 가격 및 대안의 수준에서 laic 약물 비교를 목적으로 무료로 제공되는 비상업적 프로젝트

더 많은 정보

  • Email:
  • 거래 및 약국