일반적인: fexofenadine 활성 물질: fexofenadini hydrochloridum 대안:Ewofex, Fexigra, Fexigra tablety ATC 그룹: R06AX26 - fexofenadine 활성 물질 함량: 120MG 양식: Film-coated tablet Balení: Blister Obsah balení: 2 VZOREK II Způsob podání: prodej na lékařský předpis
Co je Allegra a k čemu se užívá
Přípravek Allegra obsahuje léčivou látku fexofenadin-hydrochlorid, což je antihistaminikum Přípravek Allegra se používá u dospělých a dospívajících ve věku 12 let a starších ke zmírnění příznaků sezónní alergické rýmy, jako jsou kýchání, svědění, výtok z nosu nebo ucpaný nos a svědící, zarudlé a slzící oči.