I dettagli della droga non sono disponibili nella lingua selezionata, viene visualizzato il testo originale

Voltaren forte


Jeden gram přípravku Voltaren Forte obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá
diclofenacum natricum 20 mg.

Pomocné látky se známým účinkem: jeden gram gelu obsahuje 50 mg propylenglykolu, 0,2 mg
butylhydroxytoluenu, benzylalkohol, citronellol, kumarin, limonen d-formu, eugenol, geraniol a linalol.

Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.


Voltaren forte

Prodotti simili o alternativi
 
Drmax.cz
disponibile | Spedizione da 79 CZK
199 CZK
 
Lekarna.cz
disponibile | Spedizione da 29 CZK
239 CZK
 
Drmax.cz
disponibile | Spedizione da 79 CZK
315 CZK
 
Lekarna.cz
disponibile | Spedizione da 29 CZK
385 CZK
 
Drmax.cz
disponibile | Spedizione da 79 CZK
415 CZK
 
Lekarna.cz
disponibile | Spedizione da 29 CZK
475 CZK
 
Lekarna.cz
disponibile | Spedizione da 29 CZK
519 CZK
 
Drmax.cz
disponibile | Spedizione da 79 CZK
519 CZK

Informazioni sul progetto

Un progetto non commerciale liberamente disponibile ai fini dei confronti tra farmaci laici a livello di interazioni, effetti collaterali e prezzi dei farmaci e loro alternative

Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. Odkazy mohou vést k partnerskému e-shopu.

Le lingue

Czech English Slovak

Ulteriori informazioni