ACYLPYRIN (500MG Effervescent tablet) -


 
I dettagli della droga non sono disponibili nella lingua selezionata, viene visualizzato il testo originale

Acylpyrin -


Generico: acetylsalicylic acid
Principio attivo: KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ
alternative: Acygal, Acylpyrin effervescens, Algirin, Anopyrin, Aspirin, Aspirin forte, Carsaxa, Godasal 500, Kyselina acetylsalicylová saneca
Gruppo ATC: N02BA01 - acetylsalicylic acid
Contenuto di sostanza attiva: 500MG
Forme: Effervescent tablet, Tablet
Balení: Tablet container
Obsah balení: 20
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. šumivá tableta Popis: kulaté, hladké, bílé tablety....Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocné látky se známým účinkem: sacharosa 2 mg a sodík 293 mg v jedné šumivé tabletě Úplný seznam pomocných látek viz bod...Di Più

Acylpyrin

7/7 6.1. Seznam pomocných látek Bezvodá kyselina citronová Hydrogenuhličitan sodnýMonohydrát glukonanu vápenatého Uhličitan vápenatýDihydrát sodné soli sacharinuCitronové aroma (obsahuje: přírodně identické látky, sacharosu, maltodextrin, modifikovaný škrob) 6.2. Inkompatibility Neuplatňuje se. 6.3. Doba použitelnosti Doba použitelnosti přípravku je 2 roky. 6.4. Zvláštní opatření pro uchovávání...Di Più

Acylpyrin

ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNĚJŠÍM OBALU Krabička 1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety acidum acetylsalicylicum 2. OBSAH LÉČIVÉ LÁTKY/LÉČIVÝCH LÁTEK Jedna šumivá tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. 3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK Pomocné látky: hydrouhličitan sodný, dihydrát sodné soli sacharinu, sacharosa 4. LÉKOVÁ FORMA A OBSAH BALENÍ 10 (15, 20) šumivých...Di Più

Acylpyrin

...Di Più

Acylpyrin

Acylpyrin

Prodotti simili o alternativi
 
disponibile | Spedizione da 79 CZK
49 CZK
 
disponibile | Spedizione da 29 CZK
62 CZK
 
disponibile | Spedizione da 29 CZK
109 CZK
 
disponibile | Spedizione da 29 CZK
116 CZK
 
disponibile | Spedizione da 79 CZK
119 CZK

Informazioni sul progetto

Un progetto non commerciale liberamente disponibile ai fini dei confronti tra farmaci laici a livello di interazioni, effetti collaterali e prezzi dei farmaci e loro alternative

Le lingue

Czech English Slovak

Ulteriori informazioni