PARAMAX RAPID tbl nob Leaflet


 
Rincian obat tidak tersedia dalam bahasa yang dipilih, teks aslinya ditampilkan

Paket selebaran: Paramax rapid - 250MG Tablet


Umum: paracetamol,acetaminofen
Zat aktif:
Grup ATC: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Konten zat aktif: 1G, 250MG, 500MG
Pengemasan: Blister

Paramax rapid Dosis

užívá Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dávkování u dětí: U dětí se dávkování přípravku určuje podle tělesné hmotnosti: Jednotlivá dávka paracetamolu je 10-15 mg/kg tělesné hmotnosti. Děti s tělesnou hmotností 17 – 32 kg: užívá se 1...lebih

Paramax rapid Efek samping

Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Následující nežádoucí účinky byly pozorovány s následující frekvencí četnosti výskytu: Vzácné (mohou postihnout až 1 z 1000 pacientů) - nežádoucí účinky ze strany trávicího traktu (pocit na zvracení, zvracení), - zvýšené hodnoty jaterních...lebih

Paramax rapid Interaksi

Neužívejte přípravek PARAMAX Rapid 250 mg- jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6); - jestliže trpíte závažným jaterním onemocněním, žloutenkou - jestliže trpíte závažnou hemolytickou anemií (druh chudokrevnosti) Upozornění a opatřeníZvláštní opatrnosti při použití PARAMAX Rapid 250 mg je zapotřebí - při dlouhodobém...lebih

Lihat seluruh selebaran

Produk serupa atau alternatif
 
Persediaan | Pengiriman dari 29 CZK
41 CZK
 
Persediaan | Pengiriman dari 79 CZK
69 CZK
 
Persediaan | Pengiriman dari 29 CZK
72 CZK
 
Persediaan | Pengiriman dari 29 CZK
72 CZK
 
Persediaan | Pengiriman dari 29 CZK
82 CZK

Istilah yang terakhir dicari

Tentang proyek

Sebuah proyek non-komersial yang tersedia secara bebas untuk tujuan perbandingan obat-obatan laic pada tingkat interaksi, efek samping serta harga obat dan alternatifnya

Info lebih lanjut