PARACETAMOL APOTEX cps mol Leaflet


 
Rincian obat tidak tersedia dalam bahasa yang dipilih, teks aslinya ditampilkan

Paket selebaran: Paracetamol apotex - 500MG Capsule, soft


Umum: paracetamol,acetaminofen
Zat aktif:
Grup ATC: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Konten zat aktif: 500MG
Pengemasan: Unit-dose blister

Paracetamol apotex Dosis

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Způsob užívání Tobolky zapijte dostatečným množstvím vody (polovina sklenice). Doporučená dávka přípravku je: Dospělí a dospívající starší 15 let (s tělesnou hmotností...lebih

Paracetamol apotex Efek samping

Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Mohou se vyskytnout následující nežádoucí účinky: Vzácné (u 1 - 10 pacientů z 10 000 pacientů) • různé krevní abnormality, včetně agranulocytózy, trombocytopenie, trombocytopenické purpury, leukopenie a hemolytické anemie (snížení počtu bílých...lebih

Paracetamol apotex Interaksi

Neužívejte Paracetamol Apotex 500 mg měkké tobolky: - Jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). Upozornění a opatření Před užitím přípravku Paracetamol Apotex 500 mg měkké tobolky se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem pokud: - máte poruchu funkce jater nebo ledvin, - máte středně...lebih

Lihat seluruh selebaran

Produk serupa atau alternatif
 
Persediaan | Pengiriman dari 29 CZK
99 CZK

Istilah yang terakhir dicari

Tentang proyek

Sebuah proyek non-komersial yang tersedia secara bebas untuk tujuan perbandingan obat-obatan laic pada tingkat interaksi, efek samping serta harga obat dan alternatifnya

Info lebih lanjut