Generikus: fexofenadine Hatóanyag: fexofenadini hydrochloridum alternatívák:Ewofex, Fexigra, Fexigra tablety ATC csoport: R06AX26 - fexofenadine A hatóanyag tartalma: 120MG Forms: Film-coated tablet Balení: Blister Obsah balení: 2 VZOREK II Způsob podání: prodej na lékařský předpis
Co je Allegra a k čemu se užívá
Přípravek Allegra obsahuje léčivou látku fexofenadin-hydrochlorid, což je antihistaminikum Přípravek Allegra se používá u dospělých a dospívajících ve věku 12 let a starších ke zmírnění příznaků sezónní alergické rýmy, jako jsou kýchání, svědění, výtok z nosu nebo ucpaný nos a svědící, zarudlé a slzící oči.
Szabadon hozzáférhető non-kereskedelmi projekt a kábítószer-összehasonlítás céljából a kölcsönhatások, a mellékhatások, valamint a gyógyszerárak és azok alternatívái szintjén