PARACETAMOL XANTIS tbl nob Letak


 
Pojedinosti o lijekovima nisu dostupne na odabranom jeziku, prikazat će se izvorni tekst

Paketni listić: Paracetamol xantis - 500MG Tablet


opći: paracetamol,acetaminofen
Djelatna tvar:
ATC grupa: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Sadržaj aktivne tvari: 500MG
Ambalaža: Blister

Paracetamol xantis doza

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Individuální a maximální denní dávky podle věku a tělesné hmotnosti jsou uvedeny v tabulce níže: Nepřekračujte doporučenou dávku. Věk Tělesná hmotnostJednotlivá dávka Maximální denní dávkaDěti...više

Paracetamol xantis Nuspojave

Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Přestaňte užívat Paracetamol Xantis 500 mg a jděte ihned do nemocnice, vyskytnou-li se kterékoli z následujících nežádoucích účinků: velmi vzácné (mohou vzniknout u 1 z 10 000 osob) • závažná alergická reakce (angioedém) způsobující otok různých částí těla, například...više

Paracetamol xantis interakcije

Neužívejte Paracetamol Xantis 500 mg: - jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6); - jestliže máte závažné onemocnění jater nebo akutní zánět jater; - jestliže máte určitý typ závažné anemie známý jako hemolytická anemie. Nejste-li si jist(a), zda se Vás cokoli z toho týká, zeptejte se svého lékaře. Upozornění a opatření...više

Pregledajte cijelu letku

Slični ili alternativni proizvodi

O projektu

Slobodno dostupan nekomercijalni projekt u svrhu laičke usporedbe droga na razini interakcija, nuspojava kao i cijena lijekova i njihovih alternativa

Više informacija

  • Email:
  • Ponude i ljekarne