PARACETAMOL AUROVITAS tbl nob Letak


 
Pojedinosti o lijekovima nisu dostupne na odabranom jeziku, prikazat će se izvorni tekst

Paketni listić: Paracetamol aurovitas - 500MG Tablet


opći: paracetamol,acetaminofen
Djelatna tvar:
ATC grupa: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Sadržaj aktivne tvari: 500MG
Ambalaža: Blister

Paracetamol aurovitas doza

ní tohoto přípravku s léky, které obsahují paracetamol, jako jsou léky k léčbě chřipky a nachlazení. Bez porady s lékařem neužívejte více než jeden přípravek obsahující paracetamol. Další léčivé přípravky a přípravek Paracetamol Aurovitas Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval(a) nebo které možná...više

Paracetamol aurovitas Nuspojave

Podobně jako všechny léky může mít i přípravek Paracetamol Aurovitas nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Možné nežádoucí účinky jsou uvedeny níže a jsou klasifikovány jako: Vzácné (mohou postihnout až 1 z 1 000 pacientů): • Různé krevní poruchy, včetně agranulocytózy, trombocytopenie, trombocytopenické purpury, hemolytické anemie, leukopenie,...više

Paracetamol aurovitas interakcije

Neužívejte přípravek Paracetamol Aurovitas: - jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). Upozornění a opatření Před užitím přípravku Paracetamol Aurovitas se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. • jestliže trpíte onemocněním ledvin nebo jater (včetně Gilbertova syndromu nebo akutní hepatitidy)...više

Pregledajte cijelu letku

Slični ili alternativni proizvodi

O projektu

Slobodno dostupan nekomercijalni projekt u svrhu laičke usporedbe droga na razini interakcija, nuspojava kao i cijena lijekova i njihovih alternativa

Više informacija

  • Email:
  • Ponude i ljekarne