Pojedinosti o lijekovima nisu dostupne na odabranom jeziku, prikazat će se izvorni tekst

Cetalgen


• Hypersenzitivita na ibuprofen, paracetamol nebo na kteroukoli pomocnou látku uvedenou v bodě
6.1.
• U pacientů s anamnézou hypersenzitivních reakcí (např. bronchospasmus, angioedém, astma,
rinitida nebo kopřivka) ve spojení s kyselinou acetylsalicylovou nebo jinými nesteroidními
protizánětlivými léky (NSAID).


• Anamnéza gastrointestinálního krvácení nebo perforace v souvislosti s předchozí terapií NSAID.
• Aktivní nebo anamnesticky rekurentní peptický vřed / krvácení (dvě nebo více samostatných
epizod prokázané ulcerace nebo krvácení).
• U pacientů s poruchami koagulace.
• U pacientů se závažným selháním jater, těžkým selháním ledvin nebo těžkým srdečním selháním
(NYHA třída IV) (viz bod 4.4).
• Při současném použití s jinými přípravky obsahujícími NSAID, včetně selektivních inhibitorů
cyklooxygenázy-2 (COX-2) a dávek kyseliny acetylsalicylové nad 75 mg denně (viz bod 4.5).
• Při současném použití s jinými přípravky obsahujícími paracetamol (viz bod 4.5).
• Během posledního trimestru těhotenství (viz bod 4.6)

Cetalgen

Slični ili alternativni proizvodi
 
Na lageru | Dostava od 29 CZK
129 CZK
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
159 CZK

O projektu

Slobodno dostupan nekomercijalni projekt u svrhu laičke usporedbe droga na razini interakcija, nuspojava kao i cijena lijekova i njihovih alternativa

Više informacija

  • Email:
  • Ponude i ljekarne