OKITASK (25MG Coated granules in sachet) -


 
Pojedinosti o lijekovima nisu dostupne na odabranom jeziku, prikazat će se izvorni tekst

Okitask -


opći: ketoprofen
Djelatna tvar: Ketoprofen-lysin
Alternative: Ketonal, Ketonal forte, Ketonal prolong, Ketonal retard, Ketoprofen dompé farmaceutici
ATC grupa: M01AE03 - ketoprofen
Sadržaj aktivne tvari: 25MG
obrasci: Coated granules in sachet, Film-coated tablet
Balení: Sachet
Obsah balení: |8|
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Okitask

Jeden sáček obsahuje 25 mg ketoprofenu (ve formě ketoprofen-lysinu). Pomocné látky se známým účinkem: Jeden sáček obsahuje aspartam (E951) 350 mikrogramůglukosa 63 mikrogramů sacharosa 6,13 miligramů Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. Obalené granule v sáčku Bílé až téměř bílé granule s citrusovo-mátovou příchutí....više

Okitask

DávkováníDospělí od 18 let: Doporučená dávka je 25 mg ketoprofenu v jedné dávce, 2 až 3krát denně podle potřeby. Interval mezi dávkami má být alespoň 4-6 hodin. Nemá být překročena denní dávka 75 mg ketoprofenu. Přípravek Okitask je určen pouze ke krátkodobému užívání. Přípravek Okitask se nemá užívat při horečce déle než 3 dny a při bolesti déle než 4 dny. Pokud příznaky přetrvávají...više

Okitask

• hypersenzitivita na ketoprofen nebo na kteroukoli pomocnou látku uvedenou v bodě 6.• hypersenzitivní reakce v anamnéze, například bronchospazmus, astmatický záchvat, akutní rinitida, kopřivka, vyrážky nebo jiné alergické reakce na látky s podobným mechanismem účinku [jako je kyselina acetylsalicylová nebo jiné nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID)]. U těchto pacientů byly hlášeny...više

Okitask

Přípravek Okitask je indikován ke krátkodobé symptomatické léčbě akutní mírné až středně silné bolesti a/nebo horečky. Přípravek Okitask je indikován k léčbě dospělých od...više

Okitask

Kombinace, kterých je nutno se vyvarovatAntikoagulancia (např. heparin a warfarin): NSAID mohou zvýšit účinky antikoagulancií (viz bod 4.4). Vzhledem ke zvýšenému riziku krvácení musí být pacient pečlivě sledován, pokud je nutné současné podávání. Cyklosporin: Zvýšené riziko nefrotoxicity při podávání NSAID s cyklosporinem. Dabigatran: Možné zvýšené riziko krvácení při podávání NSAID...više

Okitask

Ketoprofen se nemá používat k léčbě dětí a dospívajících mladších 18 let. Způsob podání Perorální podání. Obsah sáčku je třeba nasypat přímo na jazyk. Rozpustí se ve slinách, a proto ho lze užít bez zapití vodou. 4.3 Kontraindikace • hypersenzitivita na ketoprofen nebo na kteroukoli pomocnou látku uvedenou v bodě 6.• hypersenzitivní reakce v anamnéze, například bronchospazmus, astmatický...više

Okitask

Těhotenství Inhibice syntézy prostaglandinů může mít nežádoucí vliv na těhotenství a/nebo embryonální/fetální vývoj. Data z epidemiologických studií naznačují zvýšené riziko potratů, kardiálních malformací a gastroschízy po užívání inhibitorů syntézy prostaglandinů na počátku těhotenství. Absolutní riziko kardiovaskulárních malformací se zvýšilo z méně než 1 % na...više

Okitask

Obecně: Ketoprofen může maskovat příznaky infekčních onemocnění. Starší pacienti: Starší pacienti mají vyšší frekvenci nežádoucích reakcí na NSAID, zvláště gastrointestinálního krvácení a perforací, které mohou být fatální (viz bod 4.2). Pacienti s dýchacími obtížemi: Pacienti s astmatem spojeným s chronickou nebo alergickou rinitidou, chronickou sinusitidou a/nebo nosní polypózou...više

Okitask

Ketoprofen má při doporučené dávce a délce léčby zanedbatelný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje. Mohou se objevit nežádoucí účinky, jako je rozmazané vidění, ospalost, závrať a křeče (viz bod 4.8). Pokud se tyto nežádoucí účinky objeví, pacienti by neměli řídit ani obsluhovat...više

Okitask

Gastrointestinální: Nejčastějšími nežádoucími účinky ketoprofenu jsou gastrointestinální účinky. Mohou se objevit peptické vředy, perforace nebo krvácení z gastrointestinálního traktu, někdy fatální, zejména u starších pacientů (viz bod 4.4). Po podání byla hlášena nauzea, zvracení, průjem, plynatost, zácpa, dyspepsie, bolest břicha, meléna, hematemeza, ulcerózní stomatitida, exacerbace...više

Okitask

Příznaky Byly hlášeny případy předávkování dávkami až 2,5 g ketoprofenu. Ve většině případů jsou pozorované symptomy obvykle omezeny na letargii, malátnost, bolest břicha, nauzeu, zvracení a při podpůrné péči jsou obecně reverzibilní. Po velkém předávkování ketoprofenem se vyskytla respirační deprese, kóma nebo křeče. Vzácně se může objevit gastrointestinální krvácení,...više

Okitask

Farmakoterapeutická skupina: nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva, deriváty kyseliny propionové. ATC kód: M01AE03. Mechanismus účinku Mechanismus účinku NSAID souvisí s redukcí syntézy prostaglandinů způsobenou inhibicí enzymu cyklooxygenázy. Konkrétně NSAID inhibují transformaci kyseliny arachidonové na cyklické endoperoxidy, PGGa PGH2, prekurzory prostaglandinů PGE1,...više

Okitask

Farmakoterapeutická skupina: nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva, deriváty kyseliny propionové. ATC kód: M01AE03. Mechanismus účinku Mechanismus účinku NSAID souvisí s redukcí syntézy prostaglandinů způsobenou inhibicí enzymu cyklooxygenázy. Konkrétně NSAID inhibují transformaci kyseliny arachidonové na cyklické endoperoxidy, PGGa PGH2, prekurzory prostaglandinů PGE1,...više

Okitask

Ve studiích na zvířatech se subchronická a chronická toxicita lysinové soli ketoprofenu projevovala hlavně jako léze a vředy v gastrointestinálním traktu a jako poškození ledvin. U králíků při perorálních dávkách lysinové soli ketoprofenu do 60 mg/kg/den bylo pozorováno zvýšení postimplantačních ztrát, ale žádné teratogenní účinky nebo účinky na fertilitu nebo vývoj plodu. Ve studiích...više

Okitask

6.1 Seznam pomocných látek Povidon KKoloidní bezvodý oxid křemičitý HypromelosaBazický butylovaný methakrylátový kopolymerNatrium-lauryl-sulfát Kyselina stearová Magnesium stearátAspartam (E951) Manitol (E421) Xylitol (E967) MastekLimetové aroma (obsahuje přírodní limetové aroma, maltodextrin, kukuřičný škrob, glukosu, butylhydroxyanisol (E320)) Citronové aroma (obsahuje přírodní citronové aroma,...više

Okitask

Okitask 25 mg obalené granule v sáčku ketoprofen Jeden sáček obsahuje 25 mg ketoprofenu (ve formě ketoprofen-lysinu). Obsahuje aspartam (E951), glukosu a sacharosu. Další informace viz příbalová informace. Obalené granule v sáčku sáčků 10 sáčků Perorální podání. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí. EXP ÚDAJE UVÁDĚNÉ...više

Okitask

...više

Okitask

Okitask

Izbor proizvoda u našoj ponudi iz naše ljekarne
 
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
499 CZK
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
275 CZK
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
125 CZK
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
1 290 CZK
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
619 CZK
 
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
269 CZK
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
229 CZK
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
229 CZK
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
99 CZK
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
99 CZK
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
139 CZK
 
Na lageru | Dostava od 79 CZK
275 CZK

O projektu

Slobodno dostupan nekomercijalni projekt u svrhu laičke usporedbe droga na razini interakcija, nuspojava kao i cijena lijekova i njihovih alternativa

Više informacija

  • Email:
  • Ponude i ljekarne