PARACETAMOL XANTIS tbl nob Brochure


 
Les détails du médicament ne sont pas disponibles dans la langue sélectionnée, le texte d'origine est affiché

Notice: Paracetamol xantis - 500MG Tablet


Générique: paracetamol,acetaminofen
Substance active:
Groupe ATC: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Teneur en substance active: 500MG
Emballage: Blister

Paracetamol xantis Dosage

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Individuální a maximální denní dávky podle věku a tělesné hmotnosti jsou uvedeny v tabulce níže: Nepřekračujte doporučenou dávku. Věk Tělesná hmotnostJednotlivá dávka Maximální denní dávkaDěti...plus

Paracetamol xantis Effets secondaires

Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Přestaňte užívat Paracetamol Xantis 500 mg a jděte ihned do nemocnice, vyskytnou-li se kterékoli z následujících nežádoucích účinků: velmi vzácné (mohou vzniknout u 1 z 10 000 osob) • závažná alergická reakce (angioedém) způsobující otok různých částí těla, například...plus

Paracetamol xantis Interactions

Neužívejte Paracetamol Xantis 500 mg: - jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6); - jestliže máte závažné onemocnění jater nebo akutní zánět jater; - jestliže máte určitý typ závažné anemie známý jako hemolytická anemie. Nejste-li si jist(a), zda se Vás cokoli z toho týká, zeptejte se svého lékaře. Upozornění a opatření...plus

Voir la brochure entière

Produits similaires ou alternatifs

A propos du projet

Un projet non commercial librement disponible aux fins de comparaisons de médicaments laïques au niveau des interactions, des effets secondaires ainsi que des prix des médicaments et de leurs alternatives

Langues

Czech English Slovak

Plus d'informations