IBUPROFEN DR.MAX tbl flm Esite


 
Huumeiden yksityiskohdat eivät ole saatavilla valitulla kielellä, alkuperäinen teksti tulee näkyviin

Pakkausseloste: Ibuprofen dr.max - 400MG Film-coated tablet


yleinen: ibuprofen
Vaikuttava aine:
ATC-ryhmä: M01AE01 - ibuprofen
Vaikutusainepitoisuus: 20MG/ML, 400MG
Pakkaus: Blister

Ibuprofen dr.max annostus

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nežádoucí účinky lze minimalizovat používáním nejnižší účinné dávky po co nejkratší dobu potřebnou ke zvládnutí projevů choroby. Pokud je nutné užívat tento přípravek déle...lisää

Ibuprofen dr.max Sivuvaikutukset

...lisää

Ibuprofen dr.max vuorovaikutukset

Neužívejte přípravek Ibuprofen Dr.Max - jestliže jste alergický(á) na ibuprofen nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6) - jestliže máte alergické reakce jako astma, rýmu, svědivou vyrážku nebo otok rtů, obličeje, jazyka či hrdla po použití léků obsahujících kyselinu acetylsalicylovou nebo jiných léků na bolest a zánět (NSAID) - jestliže...lisää

Näytä koko esite

Samankaltaiset tai vaihtoehtoiset tuotteet
 
Varastossa | Toimitus 79 CZK
189 CZK

Tietoja projektista

Vapaasti saatavissa oleva ei-kaupallinen hanke, jonka tarkoituksena on laic lääkkeiden vertailu vuorovaikutusten, sivuvaikutusten sekä lääkkeiden hintojen ja niiden vaihtoehtojen tasolla

Kieli (kielet

Czech English Slovak

Lisätietoja