Huumeiden yksityiskohdat eivät ole saatavilla valitulla kielellä, alkuperäinen teksti tulee näkyviin

Paracetamol/ibuprofen zentiva


Jedna potahovaná tableta obsahuje 500 mg paracetamolu a 200 mg ibuprofenu.

Úplný seznam pomocných látek, viz bod 6.1.


Paracetamol/ibuprofen zentiva

Valikoima tuotevalikoimaamme apteekista
 
 
Varastossa | Toimitus 79 CZK
229 CZK
 
 
Varastossa | Toimitus 79 CZK
99 CZK
 
Varastossa | Toimitus 79 CZK
99 CZK
 
Varastossa | Toimitus 79 CZK
275 CZK

Tietoja projektista

Vapaasti saatavissa oleva ei-kaupallinen hanke, jonka tarkoituksena on laic lääkkeiden vertailu vuorovaikutusten, sivuvaikutusten sekä lääkkeiden hintojen ja niiden vaihtoehtojen tasolla

Kieli (kielet

Czech English Slovak

Lisätietoja