PARACETAMOL BAGGERMAN (500MG Capsule, soft) -


 
Huumeiden yksityiskohdat eivät ole saatavilla valitulla kielellä, alkuperäinen teksti tulee näkyviin

Paracetamol baggerman -


yleinen: paracetamol,acetaminofen
Vaikuttava aine: PARACETAMOL
vaihtoehtoja: Panadol, Panadol baby, Panadol junior, Panadol novum, Panadol pro děti 24 mg/ml jahoda, Panadol pro děti jahoda, Paracetamol accord, Paracetamol actavis, Paracetamol apotex, Paracetamol aurovitas, Paracetamol auxilto, Paracetamol b. braun, Paracetamol basi, Paracetamol dr. max, Paracetamol kabi, Paracetamol kappler, Paracetamol noridem, Paracetamol pharmaclan, Paracetamol saneca, Paracetamol stada, Paracetamol teva, Paracetamol xantis, Paracetamol zentiva, Paracetamol zentiva k.s., Paralen, Paralen 100, Paralen 125, Paralen 500, Paralen 500 sup, Paralen horký nápoj bez cukru, Paralen rapid, Paralen sus, Paralgil, Paralgil forte, Paramax horký nápoj, Paramax rapid, Paramegal, Parapyrex
ATC-ryhmä: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Vaikutusainepitoisuus: 500MG
Lomakkeet: Capsule, soft
Balení: Blister
Obsah balení: 4
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

...lisää

Paracetamol baggerman

Paracetamol baggerman

Samankaltaiset tai vaihtoehtoiset tuotteet

Tietoja projektista

Vapaasti saatavissa oleva ei-kaupallinen hanke, jonka tarkoituksena on laic lääkkeiden vertailu vuorovaikutusten, sivuvaikutusten sekä lääkkeiden hintojen ja niiden vaihtoehtojen tasolla

Kieli (kielet

Czech English Slovak

Lisätietoja