Ravimi üksikasjad pole valitud keeles saadaval, kuvatakse algtekst

Coldrex


Jedna tableta obsahuje:
Paracetamolum 500 mg
Coffeinum 25 mg
Phenylephrini hydrochloridum 5 mg
Terpinum monohydricum 20 mg
Acidum ascorbicum ethylcelluloso obductum 38 mg,
(odpovídá Acidum ascorbicum 30 mg)

Pomocné látky se známým účinkem: oranžová žluť (E 110).
Úplný seznam pomocný látek viz bod 6.1.

Coldrex

Sarnased või alternatiivsed tooted
 
Laos | Kohaletoimetamine 79 CZK
215 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 79 CZK
229 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 79 CZK
229 CZK
 
 
Laos | Kohaletoimetamine 79 CZK
249 CZK

Projekti kohta

Vabalt kättesaadav mitteäriline projekt, mille eesmärk on ravimite ravimite võrdlemine interaktsioonide, kõrvaltoimete, samuti ravimite hindade ja nende alternatiivide tasandil

Rohkem infot