ASPIRIN (500MG Coated tablet) -


 
Ravimi üksikasjad pole valitud keeles saadaval, kuvatakse algtekst

Aspirin -


Üldine: acetylsalicylic acid
Toimeaine: KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ
Alternatiivid: Acygal, Acylpyrin, Acylpyrin effervescens, Algirin, Anopyrin, Aspirin forte, Carsaxa, Godasal 500, Kyselina acetylsalicylová saneca
ATC-rühm: N02BA01 - acetylsalicylic acid
Toimeaine sisaldus: 500MG
Vormid: Tablet, Coated tablet
Balení: Blister
Obsah balení: 20
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz bod 6. Obalená tableta Bílé až téměř bílé, kulaté, bikonvexní obalené tablety o průměru 12 mm, na jedné straně vyraženo ”BA 500” a na druhé straně kříž společnosti...rohkem

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...rohkem

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...rohkem

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...rohkem

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...rohkem

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...rohkem

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...rohkem

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...rohkem

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...rohkem

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...rohkem

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...rohkem

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...rohkem

Aspirin

Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Jedna obalená tableta obsahuje 3,12 mmol (71,7 mg) sodíku. Úplný seznam pomocných látek viz...rohkem

Aspirin

Předklinický profil bezpečnosti kyseliny acetylsalicylové je dobře zdokumentován. Ve studiích na zvířatech způsobovaly salicyláty ve vysokých dávkách poškození ledvin, ale nepoškozovaly žádné jiné orgány. Obsáhle byla studována in vitro a in vivo mutagenicita kyseliny acetylsalicylové, přičemž nebyl zjištěn žádný relevantní důkaz mutagenního potenciálu. Totéž platí pro studie karcinogenity....rohkem

Aspirin

6.1. Seznam pomocných látek Jádro tablety: koloidní bezvodý oxid křemičitý uhličitan sodný Obalová vrstva: karnaubský vosk hypromelosa zinkum-stearát 6.2. Inkompatibility Neuplatňuje se 6.3. Doba použitelnosti 11 roky. 6.4. Zvláštní opatření pro uchovávání Uchovávejte při teplotě do 30 °C. 6.5. Druh obalu a obsah balení Stripy (fólie papír – PE – Al – kopolymer)...rohkem

Aspirin

ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNĚJŠÍM OBALU 1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU Aspirin 500 mg obalené tablety acidum acetylsalicylicum 2. OBSAH LÉČIVÉ LÁTKY/LÉČIVÝCH LÁTEK Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg. 3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK Obsahuje sodík. 4. LÉKOVÁ FORMA A OBSAH BALENÍ obalené tablety obalených tablet 12 obalených tablet 20 obalených tablet 24 obalených tablet...rohkem

Aspirin

...rohkem

Aspirin

Aspirin

Sarnased või alternatiivsed tooted
 
Laos | Kohaletoimetamine 29 CZK
75 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 79 CZK
79 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 29 CZK
109 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 79 CZK
109 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 29 CZK
135 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 79 CZK
135 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 29 CZK
170 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 79 CZK
179 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 79 CZK
255 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 29 CZK
259 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 29 CZK
269 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 79 CZK
285 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 29 CZK
345 CZK
 
Laos | Kohaletoimetamine 79 CZK
349 CZK

Projekti kohta

Vabalt kättesaadav mitteäriline projekt, mille eesmärk on ravimite ravimite võrdlemine interaktsioonide, kõrvaltoimete, samuti ravimite hindade ja nende alternatiivide tasandil

Rohkem infot