ANALERGIN NEO (5MG Film-coated tablet) -


 
Los detalles del medicamento no están disponibles en el idioma seleccionado, se muestra el texto original

Analergin neo -


Genérico: levocetirizine
Substancia activa: LEVOCETIRIZIN-DIHYDROCHLORID
Alternativas: Alergimed, Cezera, Levocetirizin actavis, Levocetirizin cipla, Levocetirizin dr.max, Volnostin, Voyacyn, Xyzal, Zenaro
Grupo ATC: R06AE09 - levocetirizine
Contenido de sustancia activa: 5MG
Formularios: Film-coated tablet
Balení: Blister
Obsah balení: 21 II
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. Potahovaná tableta. Bílé až téměř bílé, potahované tablety oválného tvaru. Na jedné straně tablet je vyraženo „LC5“ a na druhé straně jsou tablety hladké....Más

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Más

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Más

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Más

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Más

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Más

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Más

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Más

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Más

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Más

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Más

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Más

Analergin neo

Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá 4,2 mg levocetirizinum). Pomocná látka se známým účinkem: Jedna potahovaná tableta obsahuje 63,5 mg monohydrátu laktosy. Úplný seznam pomocných látek viz bod...Más

Analergin neo

Neklinické údaje získané na základě konvenčních farmakologických studií bezpečnosti, toxicity po opakovaném podávání, genotoxicity, hodnocení kancerogenního potenciálu a reprodukční toxicity neodhalily žádné zvláštní riziko pro člověka....Más

Analergin neo

6.1. Seznam pomocných látek Jádro tablety: Mikrokrystalická celulosa Monohydrát laktosy Koloidní bezvodý oxid křemičitýMagnesium-stearát (E572). Potahová vrstva: Hypromelosa (E464) Oxid titaničitý (E171) Makrogol 400. 6.2. Inkompatibility Neuplatňuje se. 6.3. Doba použitelnosti roky. 6.4. Zvláštní opatření pro uchovávání Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před...Más

Analergin neo

ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNĚJŠÍM OBALU – VP KRABIČKA 1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU Analergin Neo 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum 2. OBSAH LÉČIVÉ LÁTKY/LÉČIVÝCH LÁTEK Jedna potahovaná tableta obsahuje levocetirizini dihydrochloridum 5 mg (odpovídá levocetirizinum 4,2 mg). 3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK Obsahuje laktosu. Více informací naleznete v příbalové informaci. 4....Más

Analergin neo

...Más

Analergin neo

Analergin neo

Productos similares o alternativos
 
En stock | Envío desde 29 CZK
76 CZK
 
En stock | Envío desde 29 CZK
82 CZK
 
En stock | Envío desde 79 CZK
85 CZK
 
En stock | Envío desde 79 CZK
95 CZK
 
En stock | Envío desde 29 CZK
125 CZK
 
En stock | Envío desde 79 CZK
125 CZK
 
En stock | Envío desde 29 CZK
149 CZK
 
En stock | Envío desde 79 CZK
149 CZK
 
En stock | Envío desde 29 CZK
156 CZK
 
En stock | Envío desde 79 CZK
179 CZK
 
En stock | Envío desde 29 CZK
209 CZK
 
En stock | Envío desde 79 CZK
239 CZK

Sobre el proyecto

Un proyecto no comercial libremente disponible para realizar comparaciones de medicamentos laicos a nivel de interacciones, efectos secundarios y precios de medicamentos y sus alternativas.

Idiomas

Czech English Slovak

Más información