Τα στοιχεία φαρμάκων δεν είναι διαθέσιμα στην επιλεγμένη γλώσσα, εμφανίζεται το αρχικό κείμενο

Paramax rapid


ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNĚJŠÍM OBALU

KRABIČKA

1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU

PARAMAX Rapid 1 g tablety
paracetamolum

2. OBSAH LÉČIVÉ LÁTKY/LÉČIVÝCH LÁTEK

Jedna tableta obsahuje paracetamolum 1 g.


3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK



4. LÉKOVÁ FORMA A OBSAH BALENÍ

5, 15 tablet

5. ZPŮSOB A CESTA /CESTY PODÁNÍ

Perorální podání
Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.

6. ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ, ŽE LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK MUSÍ BÝT
UCHOVÁVÁN MIMO DOHLED A DOSAH DĚTÍ

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

7. DALŠÍ ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ, POKUD JE POTŘEBNÉ

Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.
Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud máte problémy s požíváním
alkoholu a/nebo trpíte jaterním onemocněním a/nebo užíváte jakákoliv léčiva obsahující
paracetamol.

8. POUŽITELNOST

Použitelné do:

9. ZVLÁŠTNÍ PODMÍNKY PRO UCHOVÁVÁNÍ


10. ZVLÁŠTNÍ OPATŘENÍ PRO LIKVIDACI NEPOUŽITÝCH LÉČIVÝCH
PŘÍPRAVKŮ NEBO ODPADU Z NICH, POKUD JE TO VHODNÉ

Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny.



11. NÁZEV A ADRESA DRŽITELE ROZHODNUTÍ O REGISTRACI

Vitabalans Oy, Hämeenlinna, Finsko

12. REGISTRAČNÍ ČÍSLO/ČÍSLA

Reg. č.: 07/414/11-C

13. ČÍSLO ŠARŽE

Č. šarže:

14. KLASIFIKACE PRO VÝDEJ

Výdej léčivého přípravku možný bez lékařského předpisu.

15. NÁVOD K POUŽITÍ

Tlumí bolest
Snižuje horečku
Pomáhá při chřipce

Dávkování pro dospívající starší 15 let a dospělé:
1/2 tablety -1 tableta (tj. 500-1000 mg) podle potřeby 1-4krát denně
Časový odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny u dospělých a 4-6 hodin u
dospívajících.
Maximální denní dávka je 4 g, tj. 4 tablety přípravku Paramax Rapid 1 g.

16. INFORMACE V BRAILLOVĚ PÍSMU

PARAMAX Rapid 1 g


17. JEDINEČNÝ IDENTIFIKÁTOR-2D ČÁROVÝ KÓD

Neuplatňuje se.


18. JEDINEČNÝ IDENTIFIKÁTOR- DATA ČITELNÁ OKEM

Neuplatňuje se.





ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNITŘNÍM OBALU

Obal na tablety

1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU

PARAMAX Rapid 1 g tablety
paracetamolum

2. OBSAH LÉČIVÉ LÁTKY/LÉČIVÝCH LÁTEK

Jedna tableta obsahuje paracetamolum 1 g


3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK


4. LÉKOVÁ FORMA A OBSAH BALENÍ

5, 15 tablet

5. ZPŮSOB A CESTA /CESTY PODÁNÍ

Perorální podání.
Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.

6. ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ, ŽE LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK MUSÍ BÝT
UCHOVÁVÁN MIMO DOHLED A DOSAH DĚTÍ

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

7. DALŠÍ ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ, POKUD JE POTŘEBNÉ



8. POUŽITELNOST

Použitelné do:

9. ZVLÁŠTNÍ PODMÍNKY PRO UCHOVÁVÁNÍ


10. ZVLÁŠTNÍ OPATŘENÍ PRO LIKVIDACI NEPOUŽITÝCH LÉČIVÝCH
PŘÍPRAVKŮ NEBO ODPADU Z TAKOVÝCH LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ,
POKUD JE TO VHODNÉ

Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny.



11. NÁZEV A ADRESA DRŽITELE ROZHODNUTÍ O REGISTRACI

Vitabalans Oy, Hämeenlinna, Finsko

12. REGISTRAČNÍ ČÍSLO/ČÍSLA

Reg. č.: 07/414/11-C

13. ČÍSLO ŠARŽE

Č. šarže:

14. KLASIFIKACE PRO VÝDEJ

Výdej léčivého přípravku možný bez lékařského předpisu.

15. NÁVOD K POUŽITÍ

Tlumí bolest
Snižuje horečku
Pomáhá při chřipce

Dávkování pro dospívající starší 15 let a dospělé:
1/2 tablety -1 tableta (tj. 500-1000 mg) podle potřeby 1-4krát denně
Časový odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny u dospělých a 4-6 hodin u
dospívajících.
Maximální denní dávka je 4 g, tj. 4 tablety přípravku Paramax Rapid 1 g.


16. INFORMACE V BRAILLOVĚ PÍSMU

PARAMAX Rapid 1 g

17. JEDINEČNÝ IDENTIFIKÁTOR-2D ČÁROVÝ KÓD



18. JEDINEČNÝ IDENTIFIKÁTOR- DATA ČITELNÁ OKEM














MINIMÁLNÍ ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA BLISTRECH NEBO STRIPECH

BLISTRY

1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU

PARAMAX Rapid 1 g tablety
paracetamolum

2. NÁZEV DRŽITELE ROZHODNUTÍ O REGISTRACI

Logo Vitabalans Oy

3. POUŽITELNOST

Použitelné do:


4. ČÍSLO ŠARŽE

Č. šarže:

5. JINÉ




Paramax rapid

Παρόμοια ή εναλλακτικά προϊόντα
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 29 CZK
41 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
69 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 29 CZK
72 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 29 CZK
72 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 29 CZK
82 CZK

Σχετικά με το έργο

Ένα ελεύθερα διαθέσιμο μη εμπορικό έργο για το σκοπό των συγκρίσεων λαϊκών φαρμάκων στο επίπεδο των αλληλεπιδράσεων, των παρενεργειών καθώς και των τιμών των φαρμάκων και των εναλλακτικών τους

Γλώσσες

Czech English Slovak

Περισσότερες πληροφορίες