Τα στοιχεία φαρμάκων δεν είναι διαθέσιμα στην επιλεγμένη γλώσσα, εμφανίζεται το αρχικό κείμενο

Cetalgen


• Hypersenzitivita na ibuprofen, paracetamol nebo na kteroukoli pomocnou látku uvedenou v bodě
6.1.
• U pacientů s anamnézou hypersenzitivních reakcí (např. bronchospasmus, angioedém, astma,
rinitida nebo kopřivka) ve spojení s kyselinou acetylsalicylovou nebo jinými nesteroidními
protizánětlivými léky (NSAID).


• Anamnéza gastrointestinálního krvácení nebo perforace v souvislosti s předchozí terapií NSAID.
• Aktivní nebo anamnesticky rekurentní peptický vřed / krvácení (dvě nebo více samostatných
epizod prokázané ulcerace nebo krvácení).
• U pacientů s poruchami koagulace.
• U pacientů se závažným selháním jater, těžkým selháním ledvin nebo těžkým srdečním selháním
(NYHA třída IV) (viz bod 4.4).
• Při současném použití s jinými přípravky obsahujícími NSAID, včetně selektivních inhibitorů
cyklooxygenázy-2 (COX-2) a dávek kyseliny acetylsalicylové nad 75 mg denně (viz bod 4.5).
• Při současném použití s jinými přípravky obsahujícími paracetamol (viz bod 4.5).
• Během posledního trimestru těhotenství (viz bod 4.6)

Cetalgen

Παρόμοια ή εναλλακτικά προϊόντα
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 29 CZK
129 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
159 CZK

Σχετικά με το έργο

Ένα ελεύθερα διαθέσιμο μη εμπορικό έργο για το σκοπό των συγκρίσεων λαϊκών φαρμάκων στο επίπεδο των αλληλεπιδράσεων, των παρενεργειών καθώς και των τιμών των φαρμάκων και των εναλλακτικών τους

Γλώσσες

Czech English Slovak

Περισσότερες πληροφορίες