IBUFLAM (20MG/ML Oral suspension) -


 
Τα στοιχεία φαρμάκων δεν είναι διαθέσιμα στην επιλεγμένη γλώσσα, εμφανίζεται το αρχικό κείμενο

Ibuflam -


Γενικός: ibuprofen
Δραστική ουσία: Ibuprofen
Εναλλακτικές λύσεις: Advil rapid, Apo-ibuprofen, Apo-ibuprofen rapid 400 mg soft capsules, Brufedol rapid, Brufen, Brufen 400, Brufen rapid, Dolgit 800, Dolirief, Ibaldol, Ibalgin, Ibalgin 200, Ibalgin 400, Ibalgin 600, Ibalgin baby, Ibalgin instant, Ibalgin junior, Ibalgin rapid, Ibalgin rapidcaps, Iboval, Iboval rapid, Ibucan, Ibudolor, Ibumax, Ibumyl rapid, Ibunex, Ibuprofen 400 mg galmed, Ibuprofen actavis, Ibuprofen al, Ibuprofen al 400, Ibuprofen alkaloid-int, Ibuprofen aneos, Ibuprofen apotex, Ibuprofen aristo, Ibuprofen aurovitas, Ibuprofen auxilto, Ibuprofen b. braun, Ibuprofen banner, Ibuprofen bril, Ibuprofen dr. max, Ibuprofen dr.max, Ibuprofen farmalider, Ibuprofen innfarm, Ibuprofen kabi, Ibuprofen medochemie, Ibuprofen nutra essential, Ibuprofen nutra essential s.l., Ibuprofen skillpharma, Ibuprofen strides, Ibuprofen zentiva, Ibuprofen zentiva k.s., Iprofenex, Nessapol, Nessapol sáčky, Nurofen, Nurofen junior pomeranč, Nurofen neo, Nurofen neo femina, Nurofen pro děti, Nurofen pro děti 4% jahoda, Nurofen pro děti 4% pomeranč, Nurofen pro děti active, Nurofen pro děti jahoda, Nurofen pro děti pomeranč, Nurofen rapid, Nurofen rapid 200 mg capsules, Nurofen rapid 400 mg capsules
Ομάδα ATC: M01AE01 - ibuprofen
Περιεκτικότητα σε δραστικές ουσίες: 20MG/ML
Έντυπα: Oral suspension
Balení: Bottle
Obsah balení: |1X100ML|
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Ibuflam

ml perorální suspenze obsahuje ibuprofenum 20 mg. Pomocná látka se známým účinkem: Obsahuje sorbitol a sloučeniny sodíku (viz bod 4.4). Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. Perorální suspenzeRůžová až bělavá suspenze s malinovou příchutí....περισσότερο

Ibuflam

DávkováníDávkování se řídí údaji v následující tabulce. Ibuflam pro děti 20 mg/ml je při horečce a bolesti dávkován u dětí a mladistvých v závislosti na tělesné hmotnosti, respektive věku, zpravidla v dávce 7 až 10 mg/kg tělesné hmotnosti v jedné dávce, do maximálně 30 mg/kg tělesné hmotnosti v rámci celkové denní dávky. Příslušný interval podávání se řídí příznaky a maximální...περισσότερο

Ibuflam

– Hypersenzitivita na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku uvedenou v bodě 6.1, – anamnéza známých reakcí v podobě bronchospasmů, astmatu, rinitidy, urtikárie nebo angioedému po užití kyseliny acetylsalicylové nebo jiných nesteroidních antiflogistik, – poruchy krvetvorby bez objasněné příčiny, – existující nebo v minulosti opakovaně se vyskytující peptické vředy nebo hemoragie...περισσότερο

Ibuflam

Krátkodobá symptomatická léčba: – mírných až středně silných bolestí, – horečky....περισσότερο

Ibuflam

Tento dokument je odbornou informací k léčivému přípravku, který je předmětem specifického léčebného programu. Odborná informace byla předložena žadatelem o specifický léčebný program. Nejedná se o dokument schválený Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Ibuprofen (stejně jako ostatní NSAID) by měl být s následujícími léčivými přípravky užíván jen s maximální opatrností: Ostatní...περισσότερο

Ibuflam

Použití ibuprofenu, léčivé látky přípravku Ibuflam pro děti 20 mg/ml proti horečce a bolesti, u dětí mladších 6 měsíců se nedoporučuje, protože dosud nejsou zdokumentovány dostatečné zkušenosti s dětmi této věkové skupiny. Způsob podáníPřed použitím musí být lahvička silně protřepána. Pro přesné dávkování je součástí balení dávkovací pipeta, která umožňuje najednou odměřit...περισσότερο

Ibuflam

TěhotenstvíInhibice syntézy prostaglandinů může nepříznivě ovlivňovat těhotenství a/nebo embryonální/fetální vývoj. Údaje z epidemiologických studií poukazují na zvýšené riziko potratů a srdečních malformací a gastroschízy po užívání inhibitorů syntézy prostaglandinů na počátku těhotenství. Absolutní riziko kardiovaskulárních malformací narostlo z méně než 1 % na přibližně...περισσότερο

Ibuflam

Výskyt nežádoucích účinků lze minimalizovat podáváním nejnižší účinné dávky po nejkratší dobu nutnou k potlačení příznaků onemocnění (viz bod 4.2 a gastrointestinální a kardiovaskulární rizika níže). Gastrointestinální bezpečnostJe nutné vyvarovat se použití přípravku Ibuflam pro děti 20 mg/ml proti horečce a bolesti v kombinaci s NSAID, včetně selektivních inhibitorů cyklooxygenázy...περισσότερο

Ibuflam

Protože se při použití přípravku Ibuflam pro děti 20 mg/ml proti horečce a bolesti ve vyšších dávkách mohou vyskytnout nežádoucí účinky na centrální nervovou soustavu, jako je únava a závratě, může v jednotlivých případech dojít ke změně reakční schopnosti a narušení schopnosti aktivně se účastnit silničního provozu a obsluhovat stroje. O to více to platí v kombinaci s alkoholem....περισσότερο

Ibuflam

Četnost nežádoucích účinků je založena na následujících kategoriích: Velmi časté: (≥ 1/10) Časté: (≥ 1/100, < 1/10) Méně časté: (≥ 1/1 000, < 1/100) Vzácné: (≥ 1/10 000, < 1/1 000) Velmi vzácné: (< 1/10 000) není známo: (z dostupných údajů nelze určit) Výčet následujících nežádoucích účinků zahrnuje všechny známé nežádoucí účinky při léčbě ibuprofenem,...περισσότερο

Ibuflam

a) Symptomy předávkování Příznaky mohou zahrnovat: nevolnost, bolesti břicha, zvracení (také s krví), bolesti hlavy, tinnitus, zmatenost, nystagmus, slabost, závrať, ospalost, omámenost, ztrátu vědomí a křeče (především u dětí včetně myoklonických křečí). Dále se mohou objevit abdominální bolesti, gastrointestinální krvácení a funkční poruchy jater a ledvin. Při závažných otravách...περισσότερο

Ibuflam

Farmakoterapeutická skupina: nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva, deriváty kyseliny propionové, kód ATC: M01AE01. Ibuprofen je nesteroidní antiflogistikum a antirevmatikum, jehož účinnost byla prokázána v běžných experimentálních modelech zánětu u zvířat a spočívá v inhibici syntézy prostaglandinů. U lidí snižuje ibuprofen záněty podmíněnou bolest, otoky a horečku. Mimo...περισσότερο

Ibuflam

Při perorálním podání je ibuprofen částečně vstřebán v žaludku a následně zcela vstřebán v tenkém střevě. Po hepatické metabolizaci (hydroxylace, karboxylace) jsou farmakologicky neúčinné metabolity zcela vyloučeny, především renálně (90 %), ale také biliárně. Eliminační poločas je 1,8 – 3,5 hodiny u zdravých jedinců a u pacientů s onemocněními jater a ledvin, vazba na plazmatické...περισσότερο

Ibuflam

Subchronická a chronická toxicita ibuprofenu byla ve studiích na zvířatech prokázána především ve formě lézí a ulcerací v gastrointestinálním traktu. Tento dokument je odbornou informací k léčivému přípravku, který je předmětem specifického léčebného programu. Odborná informace byla předložena žadatelem o specifický léčebný program. Nejedná se o dokument schválený Státním ústavem...περισσότερο

Ibuflam

6.1 Seznam pomocných látek roztok sorbitolu 70% (nekrystalizující), mikrokrystalická celulóza a sodná sůl karmelózy (Ph. Eur.), sodná sůl karmelózy (Ph. Eur.), benzoát sodný, malinové aroma, sodná sůl sacharinu, polysorbát 60, růžově zbarvený antokyaninový extrakt (E163) a monohydrát kyseliny citronové, čištěná voda. 6.2 Inkompatibility Neuplatňuje se. 6.3 Doba použitelnosti roky. Doba použitelnosti...περισσότερο

Ibuflam

6.1 Seznam pomocných látek roztok sorbitolu 70% (nekrystalizující), mikrokrystalická celulóza a sodná sůl karmelózy (Ph. Eur.), sodná sůl karmelózy (Ph. Eur.), benzoát sodný, malinové aroma, sodná sůl sacharinu, polysorbát 60, růžově zbarvený antokyaninový extrakt (E163) a monohydrát kyseliny citronové, čištěná voda. 6.2 Inkompatibility Neuplatňuje se. 6.3 Doba použitelnosti roky. Doba použitelnosti...περισσότερο

Ibuflam

...περισσότερο

Ibuflam

Ibuflam

Επιλογή των προϊόντων στην προσφορά μας από το φαρμακείο μας
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
199 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
609 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
135 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
609 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
499 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
15 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
435 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
309 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
155 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
39 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
99 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
145 CZK
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
85 CZK
 
 
Σε απόθεμα | Ναυτιλία από 79 CZK
305 CZK

Σχετικά με το έργο

Ένα ελεύθερα διαθέσιμο μη εμπορικό έργο για το σκοπό των συγκρίσεων λαϊκών φαρμάκων στο επίπεδο των αλληλεπιδράσεων, των παρενεργειών καθώς και των τιμών των φαρμάκων και των εναλλακτικών τους

Γλώσσες

Czech English Slovak

Περισσότερες πληροφορίες