Narkotikaoplysninger er ikke tilgængelige i det valgte sprog, den originale tekst vises

Acifein


Jedna tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 250 mg, paracetamolum 200 mg, coffeinum
50 mg.
Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.

Acifein

Lignende eller alternative produkter
 
På lager | Forsendelse fra 29 CZK
59 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 79 CZK
69 CZK

Om projektet

Et frit tilgængeligt, ikke-kommercielt projekt med henblik på sammenlignelige lægemidler på niveau med interaktioner, bivirkninger såvel som narkotikapriser og deres alternativer

Mere info