PARACETAMOL KAPPLER (600MG Powder for oral solution in sachet) -


 
Narkotikaoplysninger er ikke tilgængelige i det valgte sprog, den originale tekst vises

Paracetamol kappler -


Generisk: paracetamol,acetaminofen
Aktivt stof: PARACETAMOL
Alternativer: Panadol, Panadol baby, Panadol junior, Panadol novum, Panadol pro děti 24 mg/ml jahoda, Panadol pro děti jahoda, Paracetamol accord, Paracetamol actavis, Paracetamol apotex, Paracetamol aurovitas, Paracetamol auxilto, Paracetamol b. braun, Paracetamol baggerman, Paracetamol basi, Paracetamol dr. max, Paracetamol kabi, Paracetamol noridem, Paracetamol pharmaclan, Paracetamol saneca, Paracetamol stada, Paracetamol teva, Paracetamol xantis, Paracetamol zentiva, Paracetamol zentiva k.s., Paralen, Paralen 100, Paralen 125, Paralen 500, Paralen 500 sup, Paralen horký nápoj bez cukru, Paralen rapid, Paralen sus, Paralgil, Paralgil forte, Paramax horký nápoj, Paramax rapid, Paramegal, Parapyrex
ATC gruppe: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Indhold af aktivt stof: 600MG
Forms: Powder for oral solution in sachet
Balení: Sachet
Obsah balení: 10
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

...mere

Paracetamol kappler

Paracetamol kappler

Lignende eller alternative produkter
 
 
 
På lager | Forsendelse fra 29 CZK
99 CZK

Om projektet

Et frit tilgængeligt, ikke-kommercielt projekt med henblik på sammenlignelige lægemidler på niveau med interaktioner, bivirkninger såvel som narkotikapriser og deres alternativer

Mere info