ASPIRIN (500MG Tablet) -


 
Narkotikaoplysninger er ikke tilgængelige i det valgte sprog, den originale tekst vises

Aspirin -


Generisk: acetylsalicylic acid
Aktivt stof: KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ
Alternativer: Acygal, Acylpyrin, Acylpyrin effervescens, Algirin, Anopyrin, Aspirin forte, Carsaxa, Godasal 500, Kyselina acetylsalicylová saneca
ATC gruppe: N02BA01 - acetylsalicylic acid
Indhold af aktivt stof: 500MG
Forms: Tablet, Coated tablet
Balení: Blister
Obsah balení: 10
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

...mere

Aspirin

Aspirin

Lignende eller alternative produkter
 
På lager | Forsendelse fra 29 CZK
75 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 79 CZK
79 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 29 CZK
109 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 79 CZK
109 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 29 CZK
135 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 79 CZK
135 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 29 CZK
170 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 79 CZK
179 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 79 CZK
255 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 29 CZK
259 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 29 CZK
269 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 79 CZK
285 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 29 CZK
345 CZK
 
På lager | Forsendelse fra 79 CZK
349 CZK

Om projektet

Et frit tilgængeligt, ikke-kommercielt projekt med henblik på sammenlignelige lægemidler på niveau med interaktioner, bivirkninger såvel som narkotikapriser og deres alternativer

Mere info