Paraceta


Výsledky hledání na výraz paraceta

Vedlejší účinky: Eliquis & Ataralgin


Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Ataralgin . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Ataralgin ....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Ataralgin, paraceta

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Stilnox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, paraceta


Vedlejší účinky: Paralen 500 & Claritine


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Claritine . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Claritine ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Claritine, paraceta

Vedlejší účinky: Foxis & Lexaurin 1,5


Vedlejší a nežádoucí účinky Foxis a Lexaurin 1,5 . Vedlejší a nežádoucí účinky Foxis a Lexaurin 1,5 ....Foxis (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Foxis, Foxis & Lexaurin 1,5, paraceta

Kombinace, interakce: Amoksiklav 1 g & Paralen 500 &


Amoksiklav 1 g & .Koncentrace amoxicilinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s probenecidem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 1 g: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se ........

Tagy: Kombinace, interakce Amoksiklav, Amoksiklav 1 g & Paralen 500 &, paraceta

Vedlejší účinky: Amoksiklav 1 g & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 .......

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 1 g & Paralen 500, paraceta

Vedlejší účinky: Stacyl & Mertenil & Citalec 20 zentiva & Betaxolol teva & Talvosilen forte & Nakom mite & Indometacin berlin-chemie


Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Mertenil . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Citalec 20 zentiva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Betaxolol teva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Talvosilen forte . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Nakom mite . . Vedlejší a nežádoucí účinky .....forte (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Stacyl, Stacyl & Mertenil & Citalec 20 zentiva & Betaxolol teva & Talvosilen forte & Nakom mite & Indometacin berlin-chemie, paraceta

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Neurol 0,5 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Neurol 0,5 .Psychiatrické poruchy, Bolest na hrudi, Zácpa, Průjem, Závrať, ospalost, Dyspepsie, Oční poruchy, Únava, horečka, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, hypotonia, Nevolnost, Poruchy nervového systému, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Rušení pozornosti, ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,5 &, paraceta

Kombinace, interakce: Furolin & Paralen 500 &


Furolin & .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Dapsone kombinován s Nitrofurantoinem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte ........

Tagy: Kombinace, interakce Furolin, Furolin & Paralen 500 &, paraceta

Kombinace, interakce: Furolin & Panadol &


Furolin & .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Dapsone kombinován s Nitrofurantoinem. Panadol & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s .....Panadol (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Furolin, Furolin & Panadol &, paraceta

Kombinace, interakce: Prednison 5 léčiva & Ataralgin


Interakce s potravinami a další doporučeníPrednison 5 léčiva: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění. Pokud se Rayos, tableta s prodlouženým uvolňováním, užívá bez jídla, Cmax a biologická dostupnost byly nižší ve srovnání s krmivem. .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Prednison, Prednison 5 léčiva & Ataralgin, paraceta

Vedlejší účinky: Warfarin pmcs & Zaldiar


Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin pmcs a Zaldiar . Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin pmcs a Zaldiar ....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Warfarin, Warfarin pmcs & Zaldiar, paraceta

Kombinace, interakce: Paralen 100 & Brufen


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 100: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Brufen: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. .....Paralen 100 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 100 & Brufen, paraceta

Kombinace, interakce: Valdoxan & Paralen 500 &


Valdoxan & .Agomelatin může zvyšovat aktivitu azelastinu snižující aktivitu centrálního nervového systému ( snižující CNS). . Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může ........

Tagy: Kombinace, interakce Valdoxan, Valdoxan & Paralen 500 &, paraceta

Vedlejší účinky: Amoksiklav 375 mg & Paralen 500 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 375 mg a Paralen 500 .Průjem, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 375 mg a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 375 mg a Paralen 500 .Průjem, Bolest hlavy, Nevolnost, ........

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 375 mg & Paralen 500 &, paraceta

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Neurol 0,25 & Sertralin actavis


Paralen 500 & Sertralin actavis .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Neurol 0,25 & Sertralin actavis .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Alprazolam kombinuje se Sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,25 & Sertralin actavis, paraceta

Vedlejší účinky: Nimesil & Sertivan & Valetol


Vedlejší a nežádoucí účinky Nimesil a Sertivan . . Vedlejší a nežádoucí účinky Nimesil a Valetol . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertivan a Valetol . Vedlejší a nežádoucí účinky Nimesil a Sertivan . . Vedlejší a nežádoucí účinky Nimesil a Valetol . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertivan a Valetol ....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Nimesil, Nimesil & Sertivan & Valetol, paraceta

Kombinace, interakce: Nimesil & Sertivan & Valetol


Sertivan & Valetol .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníSertivan: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Valetol: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Nimesil, Nimesil & Sertivan & Valetol, paraceta

Vedlejší účinky: Saridon & Cipralex


Vedlejší a nežádoucí účinky Saridon a Cipralex . Vedlejší a nežádoucí účinky Saridon a Cipralex ....Saridon (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Saridon, Saridon & Cipralex, paraceta

Vedlejší účinky: Ataralgin & Sertivan & Tramadol kalceks


Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Sertivan . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol kalceks . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertivan a Tramadol kalceks . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Sertivan . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tramadol kalceks . . Vedlejší a .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Ataralgin, Ataralgin & Sertivan & Tramadol kalceks, paraceta

Vedlejší účinky: Novalgin & Doreta &


Vedlejší a nežádoucí účinky Novalgin a Doreta . . Vedlejší a nežádoucí účinky Novalgin a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta a . Vedlejší a nežádoucí účinky Novalgin a Doreta . . Vedlejší a nežádoucí účinky Novalgin a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta a ....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Novalgin, Novalgin & Doreta &, paraceta

Vedlejší účinky: Novalgin & Doreta


Vedlejší a nežádoucí účinky Novalgin a Doreta . Vedlejší a nežádoucí účinky Novalgin a Doreta ....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Novalgin, Novalgin & Doreta, paraceta

Kombinace, interakce: Novalgin & Zaldiar


Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků ....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Novalgin, Novalgin & Zaldiar, paraceta

Kombinace, interakce: Zaldiar & Transtec


Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků ....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Zaldiar, Zaldiar & Transtec, paraceta

Kombinace, interakce: Amoksiklav 375 mg & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 375 mg: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Průjem . Bolest hlavy .Nevolnost . Svědění .Zvracení . Interakce s ........

Tagy: Kombinace, interakce Amoksiklav, Amoksiklav 375 mg & Paralen 500, paraceta

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Lexaurin 3


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Lexaurin 3 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Lexaurin 3 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Lexaurin 3, paraceta

Kombinace, interakce: Talvosilen forte & Pregabalin mylan pharma &


Pregabalin mylan pharma & .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Pregabalin kombinován se simvastatinem. Interakce s potravinami a další doporučeníPregabalin mylan pharma: Vyhněte se alkoholu (může se zvýšit účinek CNS). Při podávání s jídlem se hodnota Cmax snižuje, zatímco Tmax .....forte (codeine and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Talvosilen, Talvosilen forte & Pregabalin mylan pharma &, paraceta

Kombinace, interakce: Claritine & Paracetamol teva


Interakce s potravinami a další doporučeníClaritine: Vezměte na prázdný žaludek: 1 hodinu před nebo 2 hodiny po jídle. Paracetamol teva: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Únava . .....Paracetamol teva (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Claritine, Claritine & Paracetamol teva, paraceta

Vedlejší účinky: Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Coldrex horký nápoj citron . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Coldrex horký nápoj citron ....citrón (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron, paraceta

Vedlejší účinky: Amoksiklav 1 g & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 .......

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 1 g & Paralen 500, paraceta

Zaldiar effervescens


Které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. e užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo samotný paracetamol. Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 ....

Tagy: Zaldiar effervescens, paraceta

Zaldiar


Které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 ....

Tagy: Zaldiar, paraceta

Warfarin pmcs


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 ....

Tagy: Warfarin pmcs, paraceta

Warfarin orion


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 ....

Tagy: Warfarin orion, paraceta

Vicks symptomed forte citrÓn


Pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 ....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, paraceta

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 1 g a Paralen 500 ....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, paraceta

Vicks symptomed classic citrÓn


Pokud: .. .. ..- máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: .. ..Tento výrobek obsahuje paracetamol. které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o: .. Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10 .. ..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100 .. ..Méně časté: postihují 1 až 10 osob z 1000 .. ..Vzácné: postihují 1 až 10 osob z 10000 .. ..Velmi vzácné: postihují méně než 1 osobu z 10000 .. ..Není známo (z dostupných údajů nelze určit) .. ..Paracetamol .. Při terapeutických dávkách se nežádoucí účinky paracetamolu vyskytují vzácně a mají mírný klinický průběh. Poruchy ledvin a močových cest: Po delším užívání vysokých dávek paracetamolu se může objevit sterilní pyurie ( Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav .....

Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, paraceta

Verezana


Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v minulosti trpěla onemocněním jater ( také Dubin-Johnsonovým nebo Rotorovým syndromem) a funkce Vašich jater stále není v pořádku; • pokud máte nebo jste někdy měla nezhoubný nebo zhoubný nádor jater; • pokud máte nebo jste měla rakovinu ( např. prsu nebo děložní výstelky) ovlivněnou pohlavními hormony; • pokud máte blíže neurčené .....

Tagy: Verezana, paraceta

Ultracod


Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v .....

Tagy: Ultracod, paraceta

Tutus


Které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo paracetamol. Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou .....

Tagy: Tutus, paraceta

Přečtěte si o tématu Paraceta. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma paraceta, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paraceta. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paraceta.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Email:
  • Eshop