所选语言不提供药物详细信息,显示原始文本

Paralen grip horký nápoj neo


Jeden jednodávkový sáček obsahuje paracetamolum 500 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg.

Pomocné látky se známým účinkem:
- aspartam 74,6 mg
- sodík 121,39 mg (ve formě dihydrátu natrium-citrátu).

Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.


Paralen grip horký nápoj neo

相似或替代产品
 
有现货 | 运送自 29 CZK
35 CZK
 
有现货 | 运送自 79 CZK
39 CZK
 
有现货 | 运送自 29 CZK
42 CZK
 
有现货 | 运送自 79 CZK
45 CZK
 
有现货 | 运送自 29 CZK
49 CZK
 
有现货 | 运送自 79 CZK
49 CZK
 
有现货 | 运送自 79 CZK
55 CZK
 
有现货 | 运送自 79 CZK
65 CZK
 
有现货 | 运送自 79 CZK
69 CZK
 
有现货 | 运送自 29 CZK
79 CZK
 
有现货 | 运送自 79 CZK
85 CZK