Данните за лекарството не са налични на избрания език, на който се показва оригиналът
Листовка за пациента: Talvosilen forte - 500MG/30MG Capsule, hard
родов: codeine and paracetamol Активно вещество: ATC група: N02AJ06 - codeine and paracetamol Съдържание на активното вещество: 500MG/30MG опаковане: Blister
Безплатен некомерсиален проект за целите на съпоставянето на лактични лекарства на ниво взаимодействия, странични ефекти, както и цени на лекарствата и техните алтернативи