Данните за лекарството не са налични на избрания език, на който се показва оригиналът

Coldrex na vlhký kašel


Jedna tobolka obsahuje:
Léčivá látka mg/tobolka
Paracetamolum Guaifenesinum Fenylefrini hydrochloridum 6,1 (odpovídá 5 mg fenylefrinové báze)

Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.


Coldrex na vlhký kašel

Подобни или алтернативни продукти
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
139 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
179 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
179 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
189 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
189 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
199 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
199 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
199 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
215 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
219 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
229 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
229 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
229 CZK
 
В наличност | Доставка от 29 CZK
239 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
249 CZK

За проекта

Безплатен некомерсиален проект за целите на съпоставянето на лактични лекарства на ниво взаимодействия, странични ефекти, както и цени на лекарствата и техните алтернативи

Езици

Czech English Slovak

Повече информация