листовка, нежелани реакции, взаимодействия, дозиране


 
родов: codeine and paracetamol
Активно вещество: Paracetamol
Алтернативи: Panadol ultra, Panadol ultra rapide, Talvosilen, Talvosilen forte, Ultracod
ATC група: N02AJ06 - codeine and paracetamol
Съдържание на активното вещество: 325MG/28,73MG
Форми: Tablet
Balení: Blister
Obsah balení: |10|
Způsob podání: prodej na lékařský předpis

Co je Korylan a k čemu se užívá

Korylan je složený přípravek, který obsahuje dvě léčivé látky, kodein a paracetamol.

Kodein patří do skupiny léčiv nazývaných opioidní analgetika, což jsou léky zmírňující bolest.
V kombinaci s lékem proti bolesti a horečce, paracetamolem, se celkový účinek přípravku proti bolesti
zvyšuje.

Přípravek Korylan se používá u dospělých a dospívajících starších 12 let ke krátkodobému potlačení
středně silné bolesti (např. bolesti hlavy, zubů, pohybového ústrojí, bolestivé menstruace), kterou
nelze zmírnit jinými léky proti bolesti obsahujícími samotný paracetamol nebo ibuprofen. Dále se
přípravek používá k potlačení příznaků při nemocech z nachlazení, provázených suchým kašlem.

Избор на продукти в нашата оферта от нашата аптека
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
375 CZK
 
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
499 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
275 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
125 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
1 290 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
19 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
619 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
29 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
269 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
229 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
229 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
99 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
99 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
139 CZK
 
В наличност | Доставка от 79 CZK
275 CZK

За проекта

Безплатен некомерсиален проект за целите на съпоставянето на лактични лекарства на ниво взаимодействия, странични ефекти, както и цени на лекарствата и техните алтернативи

Езици

Czech English Slovak

Повече информация