Падрабязнасці пра лекі недаступныя на абранай мове, адлюстроўваецца арыгінальны тэкст

Zyrtec


Jedna potahovaná tableta obsahuje cetirizini dihydrochloridum 10 mg.

Pomocné látky se známým účinkem: jedna potahovaná tableta obsahuje 66,40 mg monohydrátu
laktosy.

Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1.


Zyrtec

Падобныя альбо альтэрнатыўныя прадукты
 
У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK
142 CZK
 
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
149 CZK
 
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
209 CZK
 
У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK
209 CZK
 
У наяўнасці | Дастаўка ад 29 CZK
209 CZK
 
У наяўнасці | Дастаўка ад 79 CZK
219 CZK

Пра праект

Бясплатны даступны некамэрцыйны праект з мэтай лаічнага параўнання наркотыкаў на ўзроўні ўзаемадзеянняў, пабочных эфектаў, а таксама коштаў на лекі і іх альтэрнатывы

Мовы

Czech English Slovak

Больш інфармацыі