تفاصيل العقاقير غير متاحة باللغة المختارة ، يتم عرض النص الأصلي

Paracetamol/caffeine pharmaclan





Paracetamol/Caffeine Pharmaclan 500 mg/65 mg potahované tablety
paracetamol/kofein


Jedna tableta obsahuje 500 mg paracetamolu a 65 mg kofeinu.




Potahované tablety

10 potahovaných tablet

20 potahovaných tablet


Perorální podání.
Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.


Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.


Uživání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.
Obsahuje paracetamol. Neuživejte přípravek Paracetamol/Caffeine Pharmaclan bez doporučení lékaře,
pokud máte problémy s požíváním alkoholu, trpíte jaterním onemocněním nebo užíváte jakákoliv jiná
léčiva obsahujucí paracetamol.


EXP:

ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA VNĚJŠÍM OBALU

KRABIČKA
1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU
2. OBSAH LÉČIVÝCH LÁTEK
3. SEZNAM POMOCNÝCH LÁTEK
4. LÉKOVÁ FORMA A OBSAH BALENÍ
5. ZPŮSOB A CESTA/CESTY PODÁNÍ
6. ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ, ŽE LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK MUSÍ BÝT
UCHOVÁVÁN MIMO DOHLED A DOSAH DĚTÍ
7. DALŠÍ ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ, POKUD JE POTŘEBNÉ
8. POUŽITELNOST
9. ZVLÁŠTNÍ PODMÍNKY PRO UCHOVÁVÁNÍ




Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny.


Pharmaclan s.r.o.,
Třtinová 196 00 Praha 9 – Čakovice
Česká republika


07/124/21-C


Lot:


Výdej léčivého přípravku možný bez lékařského předpisu.


Paracetamol/Caffeine Pharmaclan je určen ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné
bolesti, jako je bolest hlavy, zad a zubů.
Paracetamol/Caffeine Pharmaclan také snižuje horečku.
Dospělí a dospívající od 15 let (od 50 kg tělesné hmotnosti):
Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Interval mezi dvěma dávkami musí být nejméně 4 hodiny.
Jednotlivá dávka 2 tablety se doporučuje pouze u osob s tělesnou hmotností nad 60 kg, pokud
nedojde k dostatečné úlevě po jedné tabletě nebo je vyžadována vyšší dávka z důvodu intenzivnější
bolesti. Maximální denní dávka je 6 tablet, která nesmí být během 24 hodin překročena.

Dospívající ve věku 12-15 let (od 40 kg tělesné hmotnosti)
Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta dle potřeby až 5x denně s odstupem minimálně 4-6 hodin.
Maximální jednotlivá dávka je 1 tableta. Maximální denní dávka je 5 tablet, která nesmí být
překročena během 24 hodin.

Děti mladší 12 let a dospívající s tělesnou hmotností pod 40 kg
Přípravek není vhodný pro děti mladší 12 let a dospívající s nižší tělesnou hmotností než 40 kg.


paracetamol/caffeine pharmaclan 500 mg/65 mg


10. ZVLÁŠTNÍ OPATŘENÍ PRO LIKVIDACI NEPOUŽITÝCH LÉČIVÝCH
PŘÍPRAVKŮ NEBO ODPADU Z NICH, POKUD JE TO VHODNÉ
11. NÁZEV A ADRESA DRŽITELE ROZHODNUTÍ O REGISTRACI
12. REGISTRAČNÍ CÍSLO
13. ČÍSLO ŠARŽE
14. KLASIFIKACE PRO VÝDEJ
15. NÁVOD K POUŽITÍ
16. INFORMACE V BRAILLOVĚ PÍSMU
17. JEDINEČNÝ IDENTIFIKÁTOR – 2D ČÁROVÝ KÓD
Neuplatňuje se.



Neuplatňuje se.
18. JEDINEČNÝ IDENTIFIKÁTOR – DATA ČITELNÁ OKEM




Paracetamol/Caffeine Pharmaclan 500 mg/65 mg potahované tablety
paracetamol/kofein

Pharmaclan s.r.o.


EXP:


Lot:

MINIMÁLNÍ ÚDAJE UVÁDĚNÉ NA BLISTRECH NEBO STRIPECH

BLISTR
1. NÁZEV LÉČIVÉHO PŘÍPRAVKU
2. NÁZEV DRŽITELE ROZHODNUTÍ O REGISTRACI
3. POUŽITELNOST
4. ČÍSLO ŠARŽE
5. JINÉ

Paracetamol/caffeine pharmaclan

اختيار المنتجات في عرضنا من الصيدلية لدينا
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
559 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
555 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
599 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
139 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
99 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
1 790 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
199 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
609 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
609 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
135 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
499 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
435 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
15 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
309 CZK
 
في المخزن | الشحن من 79 CZK
155 CZK

حول المشروع

مشروع غير تجاري متاح بحرية لغرض مقارنات الأدوية اللائية على مستوى التفاعلات والآثار الجانبية وكذلك أسعار الأدوية وبدائلها

اللغات

Czech English Slovak

مزيد من المعلومات