Paracetamol/kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg tbl.nob.20

Noliktavā | Piegāde no plkst 29 CZK

55 CZK Iet uz veikalu Lekarna.cz
Ražotājs: DR. MÜLLER
Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a kofeinu, které jsou účinné proti bolesti a horečce.
Līdzīgi vai alternatīvi produkti
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
115
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
129
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
109
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
180
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
109
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
106
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
109
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
289
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
119
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
119
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
119
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
289
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
115
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
72
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
199
 
Noliktavā | Piegāde no plkst
145

Par projektu

Brīvi pieejams nekomerciāls projekts zāļu laicīgu salīdzinājumu veikšanai mijiedarbības, blakusparādību, kā arī zāļu cenu un to alternatīvu līmenī

Valodas

Czech English Slovak

Vairāk informācijas